STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Address Beach Resort Fujairah

Spojené arabské emiráty, Fujairah a Khorfakkan, Fujairah

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Address Beach Resort Fujairah

Neoficiální popis ubytování

Popis
Zcela nový unikátní hotel v emirátu Fujairah s vlastní písečnou pláží, zasazený do pohoří Hajar, kaskádovitě spadající do moře! Vhodný pro rodiny s dětmi, nabízející svým hostům skvělé gastronomické zážitky, vynikající služby a moderní prostředí!
Rychlý přehled
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE hotel vhodný pro rodiny s dětmi klidná lokalita přímo u pláže 3 bazény pro milovníky vodních sportů Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
Fujairah cca 90 minut od letiště v Dubaji přímo u soukromé pláže 43 km od centra města Fujairah
Poloha
Fujairah, luxusní plážový komplex zasazený do pohoří Hajar, kaskádovitě spadající do Indického oceánu, byl otevřen v roce 2021. Leží v klidném místě přímo u soukromé písečné pláže, zhruba 146 km od mezinárodního letiště v Dubaji a 43 km od letiště ve Fujairah a centra města Fujairah. Díky výjimečným možnostem stravování, nejmodernějším lázním, několika bazénům a prvotřídnímu potápění a pěší turistice na dosah ruky, budete mít z čeho vybírat, zatímco budete prozkoumávat vše, co Fujairah nabízí.
Vybavení resortu
196 pokojů a suite. Klimatizace, 4 restaurace a bary, 3 bazény (z toho 1 dětský), SPA centrum, fitness centrum, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, vodní sporty, rybaření, potápění, šnorchlování, wakeboard, windsurfing, business centrum, dětský klub, dětské hřiště, parkoviště, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Deluxe Mountain View pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, kávovar, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, žehlička a žehlicí prkno, sedačka, psací stůl. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe Mountain View pokoj pro 2 osoby, možnost jedné přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe Mountain View pokoj pro 2 osoby, možnost jedné přistýlky
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost příplatku na polopenzi, plnou penzi či ALL INCLUSIVE - vše formou kombinace á la carte a bufetu.
Náš názor
Zcela nový unikátní hotel v emirátu Fujairah s vlastní písečnou pláží, zasazený do pohoří Hajar, kaskádovitě spadající do moře! Vhodný pro rodiny s dětmi, nabízející svým hostům skvělé gastronomické zážitky, vynikající služby a moderní prostředí!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.
Odkaz na WWW
https://www.addresshotels.com/en/resorts/address-beach-resort-fujairah/
www odkaz popis 1
Address Beach Resort Fujairah
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.