STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vida Dubai Marina & Yacht Club

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vida Dubai Marina & Yacht Club

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Dubaj - Marina
Poloha
Hotel se nachází v jedné z nejmódnějších čtvrtí Dubaje a jen pár minut od JBR s vyhlášenou pláží. Cca 500 m od hotelu zastávka tramvaje, se kterou se můžete snadno dopravovat po blízkém okolí. Cca 700 m od hotelu zastávka metra, díky němuž se lze dostat kamkoli dál po Dubaji, například do moderního Downtown s věží Burj Khalifa, do původní Dubaje Bur Dubai či k tržištím v Deiře.
Mezinárodní dubajská letiště DXB i DWC jsou vzdálena cca 35 km od hotelu.
Pláž
Veřejná písčitá pláž JBR Beach cca 1 km od hotelu. V rámci plážových klubů (za poplatek či za minimální útratu v restauraci) možnost lehátek a slunečníků. Na pláži nabídka vodních aktivit a sportů od místních poskytovatelů; za poplatek.
Vybavení
1 budova, 158 pokojů, vstupní hala s recepcí, výtahy, 1 hlavní restaurace, 1 snack bar, 1 bar u bazénu. Venkovní bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Konferenční prostory. Wi-Fi připojení zdarma.
Ubytování
Pokoj Deluxe - Určen pro 2 osoby; 1 dvoulůžková nebo 2 jednolůžkové postele; velikost cca 26 m². Vybaven TV, klimatizací, minibarem (za poplatek), telefonem a trezorem. Vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů); balkon. Výhled do okolí nebo na přístav. Na vyžádání propojené pokoje.

Suite Deluxe - Stejné vybavení jako pokoj deluxe, ale prostornější (cca 58 m²). Standardně pro 2 osoby; 1 dvoulůžková postel. Přistýlka formou pohovky v obývací části.
Stravování
Snídaně.
Polopenze.
Přesné časy a místa podávání jídel obdrží klienti v hotelu při check-inu.
Sport a zábava
Fitness.
Dětský koutek pro děti od 4 do 12 let.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* noclehy dle smlouvy o zájezdu
* služby česky hovořícího delegáta na telefonu
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.