STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Marine Plaza Hotel Pattaya

Thajsko, Thajský záliv (Pattaya, Ko Samet, Hua Hin, Rayong), Pattaya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Marine Plaza Hotel Pattaya

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace a bar. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Objekt nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, autopůjčovnu, lékařskou službu, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Při řešení obchodních záležitostí mohou hosté využívat služeb business centra, které nabízí fax.

Vybavení pokoje

V komfortně vybavených pokojích se budou hosté objektu cítit dobře a stráví zde příjemné chvíle. V pokojích najdou hosté žehlič kalhot a WiFi (zdarma). V hotelu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například kulečník a masáže. Je tady také diskotéka. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.