STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Yaman Life

Turecko, Turecká riviéra, Antalya

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Yaman Life

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hotel má 50 pokojů. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, bar a plážový bar. Je tady supermarket a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Je zde knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa (zdarma). Objekt nabízí vícejazyčný personál, 24 hodinovou bezpečnostní službu, autopůjčovnu, transfer-servis, pokojovou službu a prádelnu. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

Vybavení pokoje

V pokojích je ústřední topení. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Vybavení pokojů zahrnuje připojení k internetu a televizi. Komfortně vybavené koupelny mají vanu. Je zde telefon. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Kdo se nechce na dovolené vzdát sportu, ten si může vybrat z nabídky např. plážový volejbal. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a šipky. V hotelu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, hammam, masáže a solárium. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat plnou penzi. Také je možné objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.