STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

New York – Washington D.c. – Philadelphia

USA, New York

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

New York – Washington D.c. – Philadelphia

Neoficiální popis ubytování

Povinné smluvní údaje
Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).
Vstupy do památek
Vstupy do památek: nejsou povinné, každý si vybere dle zájmu
New York: Empire State Building Observation Deck 42 $, Statue of Liberty 24 $, Metropolitní muzeum 20 $, Muzeum moderního umění MoMa 25 $, Americké muzeum historie přírody 22 $, Guggenheimovo muzeum 18 $.
Washington D.C.: má většinu muzeí zdarma jako jsou Smithsonians, the National Museum of African American History and Culture, the National Museum of Natural History, the National Air and Space Museum, the National Portrait Gallery, the National Gallery of Art. Washington Monument Za poplatek případné časenky 1,5$
Philadelphia: The Liberty Bell and Independence Hall zdarma Za poplatek případné časenky 1,5$, One Liberty Observation Deck 18,5$.
Informace
Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk. Cestující je povinen mít platný biometrický pas a splnit podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu a zaplacením registračního poplatku cca 21 USD, který se hradí platební kartou. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU
OFICIÁLNÍ ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA
Průvodce vyplněním žádosti ESTA


Potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít s sebou do USA.
VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM.
V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení registrace ESTA apod. CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK, či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.
Letenka může být s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam). Letenka je v ekonomické třídě, za příplatek možnost provést rezervaci sedadel. K přesun z letiště na hotel a zpět je využívána MHD

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.