STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Crowne Plaza

Velká Británie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Crowne Plaza

Neoficiální popis ubytování

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Váš pobyt v Edinburghu si můžete zpestřit jednodenními výlety po dalších zajímavých místech této krásné země.

Fakultativní výlety:

Skotskou historií

Odjezd z Edinburghu v 9. hodin ráno. Během tohoto výletu nejprve zamíříte na skotskou Vysočinu kde navštívíte nejslavnější skotský hrad - Stirling. Dále vzpomenete skotského hrdinu Williama Wallace (kdo by neznal film Statečné srdce?!). Poté se vypravíte do typické skotské palírny whisky Glengoyne, kde budete mít možnost ochutnávky. Následně možnost procházky přes vesnici Deanston a čas na oběd. Odpoledne se zastavíte v oblasti Trossachs a zavítáte k překrásnému jezeru Loch Lomond.Večer návrat do Edinburghu (kolem 18.00).Skotskou Vysočinou

Napříč skotskou Vysočinou se vydáme k jezeru Loch Ness. Z Edinburghu vyrazíme kolem hradu Stirling směrem na Glencoe. Dále budeme pokračovat přes město Fort William a kolem nejvyšší hory Skotska, Ben Nevis až k jezeru Loch Ness. Na břehu jezera si budete moci prohlédnout hrad Urquhart Castle. Dojedeme až do města Inverness, odkud se pak budeme vracet zpět.


Cena výletů zahrnuje dopravu a anglicky mluvícího průvodce. Vstupy do objektů nejsou zahrnuty v ceně výletu.

Co dále v Edinburghu nevynechat:Edinburgh Castle - historická pevnost zbudovaná na vrcholku čedičové skály zvané Castle Rock. Je hlavní dominantou a symbolem Edinburghu.


Holyrood Palace - oficiální sídlo britského panovníka ve Skotsku. Leží na kraji oblasti města zvané tradičně Královská míle. Při nepřítomnosti členů královské rodiny je zámek otevřen veřejnosti. K jeho nejnavštěvovanějším částem patří sály, ve kterých žila skotská královna Marie Stuartovna a které jsou zařízeny v původní historické podobě.


Edinburgh Zoo - Navštivte Edinburghskou zoologickou zahradu a prožijte nezapomenutelný zážitek v podobě setkání s více než 1000 zvířaty z celého světa. Uvidíte tu slony, pandy, lvy, gorily a mnoho dalších druhů. Edinburghská zoologická zahrada je ideálním místem pro rodinný výlet.


Calton Hill - je jedním ze sedmi skalnatých vrcholů na území města (tzv. Traditional Seven). Přesto, že je Calton Hill z těchto kopců nejnižší, působí jako jedna z výrazných dominant města díky tomu, že se na něm nacházejí četné historické památníky a budovy.


Saint Andrew Square - náměstí ve skotském Edinburghu, které se nachází na východním konci ulice George Street. Na náměstí se nachází památník oblkopený zelení.


Královská míle - ulice v edinburském Starém městě, jež se táhne od hradu až k Holyroodskému opatství a paláci. Jde o jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst v Edinburghu.


Arturovo sedlo - nejvyšší vrcholek ve městě. Nachází se na východním konci Starého města. Z vrcholku je úchvatný panoramatický výhled na celý Edinburgh.Vstupné (orientačně): Stirling Castle - od 18 GBP, Palírna whisky Glengoyne - od 18 GBP, Urquhart Castle - od 12 GBP, Edinburgh Castle - od 20 GBP, Holyrood Palace - od 22 GBP, Edinburgh Zoo - od 25 GBP
Stravování
Snídaně formou bufetu. Moderní Terrace Brasserie má přístup do zahrad a nabízí neformální kuchyni ve stylu bistra připravenou z nejčerstvějších místních produktů. V baru se salonkem se podává občerstvení a k dispozici je 24hodinová pokojová služba.
Ubytovaní
Crowne Plaza Edinburgh - Royal Terrace **** se nachází v klidné ulici lemované stromy, 500 metrů od vlakového nádraží Edinburgh Waverley a Princes Street. Má moderní tělocvičnu. Pokoje s vlastní koupelnou mají satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a hudební kanály. Některé pokoje mají výhled na Firth of Forth a mnohé mají výhled do hotelových zahrad. Crowne Plaza Edinburgh - Royal Terrace se nachází v klidné ulici lemované stromy, 500 metrů od vlakového nádraží Edinburgh Waverley a Princes Street. Má moderní tělocvičnu. Pokoje s vlastní koupelnou mají satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a hudební kanály. Některé pokoje mají výhled na Firth of Forth a mnohé mají výhled do hotelových zahrad. Moderní Terrace Brasserie má přístup do zahrad a nabízí neformální kuchyni ve stylu bistra připravenou z nejčerstvějších místních produktů. V baru se salonkem se podává občerstvení a k dispozici je 24hodinová pokojová služba. Pokoje s vlastní koupelnou mají satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a hudební kanály. Některé pokoje mají výhled na Firth of Forth a mnohé mají výhled do hotelových zahrad. Moderní Terrace Brasserie má přístup do zahrad a nabízí neformální kuchyni ve stylu bistra připravenou z nejčerstvějších místních produktů.
Poznámka
Upozorňujeme, že využíváme více leteckých společností (RyanAir, EasyJet,..) a každá může mít časy letů trošku jiné. Liší se také rozměry a kalkulace zavazadel.


Při Vaší objednávce potřebujeme vědět, zda od nás budete chtít odbavení a seating, nebo si službu zařídíte sami.
Službu, lze provést třemi způsoby:
1) Klienti si nechají odbavení a seating udělat na letišti - tuto variantu ovšem nedoporučujeme, jelikož na letišti zaplatíte mnohem více.
2) Klienti si nechají službu udělat od nás - v tomto případě nemusíte nic řešit. Od klientů budou vyžadovány informace k dokladům, na které budou cestovat (číslo dokladu a jeho platnost). Klienti od nás obdrží rovnou palubní vstupenky, které jsou potřeba ke vstupu do letadla. Cena za osobu je 690Kč.
3) Klienti si službu udělají sami online - tato varianta je zdarma. Dostanete od nás přístupové údaje a "návod" jak si odbavení a seating udělat. Dělá se 24 hodin před odletem.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Edinburghu naleznete na:na našem webu.

Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.