STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Londýn a kouzla Harryho Pottera

Velká Británie, Londýn a okolí

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Londýn a kouzla Harryho Pottera

Neoficiální popis ubytování

Londýn a kouzla Harryho Pottera

1. den: odjezd z ČR v ranních/dopoledních hodinách, přes Brno - Prahu - Rozvadov - Frankfurt - Aachen - Calais, odkud se přepravíme do Velké Británie podmořským tunelem.

2. den: v brzkých ranních hodinách přejezd vlakem skrz tunel pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone, dále opět autobusem, příjezd do Londýna v ranních hodinách. Výstup z autobusu u O2 arény, vlakem městské MHD přesun do centra města. Prohlídka Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall - Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St, James´s Park, Buckingham Palace, The Mall - St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. Večer přejezd na hotel, ubytování.

3. den: snídaně, možnost navštívit Harry Potter Studios - ateliéry, dále univerzitní město Oxford, Christ Chruch College, jejíž Great Hall byla inspirací pro jídelnu v Bradavicích, další historické koleje, muzea a knihovny, nocleh hotelu.

Vstupné do filmových ateliérů Harryho Pottera: v případě, že máte zájem o návštěvu, je nutné při zakoupení zájezdu objednat i našim prostřednictvím vstupenky. Prohlídka studií trvá cca 4 hodiny. Lístky je NUTNÉ objednat předem v CK.
Vstupenky podléhají 100 % stornu.

4. den: po snídani a předání pokojů se přesuneme do blízkosti paláce a pevnosti Tower of London, dále Tower Bridge, uvidíte zde kotvící křižník Belfast, dále katedrála Sv. Pavla, přejezd do Greenwich - Královská observatoř a nultý poledník, odjezd na trajektem nebo přes Eurotunel do Calais, tranzit po stejné trase zpět do ČR.

5.den: noční přejezd přes Francii, Německo do ČR, plánovaný návrat v odpoledních hodinách.

Na přesuny po měste bude využívána MHD - převážně metro.

Změna programu vyhrazena.

Pro cesty do Velké Británie je i pro občany členských státu EU vyžadován platný cestovní pas.

Poznávací zájezd do Londýna

Wembley International Hotel London

Hotel se nachází 15 minut jízdy metrem od centra Londýna a 5 minut chůze od stanice metra Wembley Park, v blízkosti nákupního centra London Designer Outlet.

Hotelové pokoje jsou nekuřácké, s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Hostům je k dispozici hotelová restaurace a bar.

Snídaně: jednoduchá kontinentální (teplý nápoj, pečivo, máslo, marmeláda).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.