STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mango Bay Hotel

Barbados, Barbados

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mango Bay Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
St. James
Poloha
Hotel Mango Bay je situován přímo na pláži jedné z nejatraktivnějších částí Barbadosu St. James, která se nachází na jeho západním pobřeží. Ne nadarmo se oblasti St. James říká Zlaté pobřeží, které je známé jako středisko pro slavné a bohaté. Do hlavního města Bridgetownu trvá jízda autem asi půl hodinky, stejně tak na letiště.
Pláž
Zlatavá písečná pláž s překrásnými západy slunce
Vybavení
Mango Bay nechybí nic z vybavení, ktré by klient mohl postrádat - k dispozici jsou dva bazény, kde jsou stejně jako na pláží k dispozici lehátka a slunečníky, rozlehlá zahrada, recepce, půjčovna aut, obchůdky včetně prodejny suvenýrů, hotelové lázně, fitness centrum, trezor, noční klub. Rodiče s dětmi ocení dětský klub s hřištěm a možnost objednání hlídání dětí za poplatek.
Ubytování
Mango Bay disponuje sedmdesáti šesti pokoji různých kategorií, přičemž všechny mají balkon nebo terasu. Každý pokoj je vybaven klimatizací, televizí, rádiem, fénem, trezorem, žehličkou a rychlovarnou konvicí. 
Superior Room se nacházejí v hlavní budově na prvním až třetím podlaží s výhledem k bazénu nebo do zahrady. 
Ocean Front Room jsou situovány na západní straně hlavní budovy podél pláže.
Stravování
ALL INCLUSIVE formou kombinace bufetu a á la carte.Ceny zahrnují snídani, oběd, večeře, odpolední čaj a všechny nápoje s výjimkou speciálních vín, šampaňského a balenou vodu. Vodní lyžování, jízda na kajaku, šnorchlování, šlapadla, šnorchlování
Sport a zábava
Mango Bay nabízí široký výběr aktivit, z nichž mnohé jsou zařazeny do All Inclusive, např. kajaky, šlapadla, šnorchlování, vodní lyžování, tenisové kurty, projížďku na katamaránu se šnorchlováním. Dále je v nabídce aktivit potápění v bazénu, malé plně vybavené fitness centrum a hotelové SPA. Hotelové centrum vodních sportů také nabízí denně výlety lodí.Golfové hřiště se nachází 45 minut hodiny jízdy od hotelu.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.