STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená s dětmi 2022/2023

Chystáte se na dovolenou s dětmi? Sbalte kufry a vyberte si destinaci, kde se budou bavit nejen ti nejmenší. Mrkněte na širokou škálu zájezdů pro rodiny s dětmi. Většina hotelů navíc nabízí ubytování dětí zdarma, takže navíc ještě ušetříte.

Mezi nejoblíbenější destinace dovolených s dětmi patří Tunisko, Itálie, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Řecko a prosluněné Španělsko. Pro pohodovou rodinnou dovolenou s dětmi doporučujeme vybírat zájezdy s all inclusive službami.

    Ubytování v Chorvatsku a Itálii

    Chcete s dětmi vyrazit k moři autem do Chorvatska nebo Itálie? Vyberte si z široké nabídky ubytování v hotelích, penzionech, apartmánech i kempech, kde se vaše děti nudit nebudou. Objevte i vy krásy Středozemního moře - romantické zátoky, historické památky a malebná přímořská městečka s poklidnou atmosférou.

    Cena "za osobu od" je kalkulována na osobu při plné obsazenosti největší ubytovací jednotky.

    Exotika s dětmi

    Chcete vzít vaše děti na dovolenou v exotice? K nejoblíbenějším cílům exotických dovolených patří Dominikánská republika nebo Kuba. Dovolenou v prostředí zelených palem, bělostných pláží a průzračného moře zažijete také na Mauriciu, Maledivách, Seychelských ostrovech nebo Zanzibaru. Vydejte se po stopách Mayů v Mexiku, zažijte Safari v Keni nebo se vydejte do Thajska. Netradiční dovolenou zažijete také na Kapverdách nebo třeba v Ománu.