STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sandals Royal

Barbados, Barbados

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sandals Royal

Neoficiální popis ubytování

Popis
Nový luxusní resort v naší nabídce u krásné písečné pláže omývané tyrkysovými vodami, který nabízí svým klientům úplné soukromí ve spojení s nadstandartními službami. Ideální pro páry, které hledají dovolenou s naprostou exklusivitou!!!
Rychlý přehled
resort jen pro dospělé luxusní ALL INCLUSIVE v ceně ubytování jen ve suite první skleněný střešní bazén s restaurací a barem v Sandals největší a nejdelší bazén na Barbadosu špičková mezinárodní kuchyně Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku
Stručná poloha
přímo u bílé písečné pláže pouze 15 minut od letiště v pěší vzdálenosti od restaurací a obchůdků
Poloha
Christ Church, na jižním pobřeží Barbadosu, u bílé písečné pláže Maxwell Beach. Resort má ideální polohu přímo u proslulé promenády St. Lawrence Gap, která je známá svými skvělými restauracemi, rušným nočním životem i dobrými obchody. Sandals Royal Barbados je pouze 15 minut jízdy od letiště.
Vybavení resortu
272 luxusních a prostorných suite (17 kategorií ubytování), 9 restaurací, 5 barů, 6 sladkovodních bazénů, 3 vířivky, 1 bazén na potápění, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, windsurfing, jízda na plachetnici, živá hudba, tématické večery, piano, X-box, animační programy, lékař, volejbal, kriket, deskové hry, stolní tenis, tenis, bowling, kroket, šachy, boutique, Wi-fi internet zdarma. Klienti resortu mají možnost vstupu a využívání služeb sesterského Sandals Barbados.
Vybavení pokoje
South Seas Club Level Suite - manželská postel, nábytek vyrobený na míru, posezení, chytrá televize, šatník, koupelna, sprcha a WC, klimatizace, ventilátor, sejf, žehlička a žehlící prkno, Wi-fi internet zdarma, balkon s výhledem do zahrady s volně stojící vanou. butler servis.
Stravování
formou Ultra ALL INCLUSIVE.
Náš názor
Nový luxusní resort v naší nabídce u krásné písečné pláže omývané tyrkysovými vodami, který nabízí svým klientům úplné soukromí ve spojení s nadstandartními službami. Ideální pro páry, které hledají dovolenou s naprostou exklusivitou!!!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii ubytování.
Odkaz na WWW
https://www.sandals.com/royal-barbados/
www odkaz popis 1
Sandals Royal Barbados
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Barbados - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, pobytové taxy (platí se na místě).
Letecky poznámka
Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.