STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Zenit

Bosna a Hercegovina, Bosna a Hercegovina, Neum

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Zenit

Neoficiální popis ubytování

Popis letoviska
Neum je velmi rušné městečko a letovisko ležící u zálivu Klek - Neum mezi chorvatskými městy Ploče a Dubrovník. Na pobřeží se táhne v délce 15 kilometrů a žije zde 4 500 obyvatel. Městečko je známé svými ideálními klimatickými podmínkami, moderními turistickými objekty, tradiční pohostinností, mořskými specialitami i nízkými cenami vzhledem k bezcelní zóně. V okolí Neumu najdete několik velmi zajímavých historických míst a pamětihodností.
Popis hotelu
Hotel Zenit se nachází přímo na břehu křišťálově čistého moře v městečku Neum na území turistického regionu na jihu Jadranu ve státě Bosna a Hercegovina. Hotelová budova se nachází v klidné zátoce. Hotel disponuje různorodými prostory a bohatou nabídku, zvlášť je vhodný pro pobyt sportovců. Je vybaven několika kongresovými sály, restaurací/aperitiv barem, letní zahradou a restaurací, WiFi (zdarma), vlastním parkovištěm a garážemi s omezenou kapacitou - na vyžádání u CK (za poplatek 5 €/den), saunou, krytým bazénem, sportovním centrem s dětskými hřišti, bowlingovou dráhou a stolním tenisem.
Pláž
Velká betonová plocha a také menší oblázková pláž se nachází přímo pod hotelem. Je vybavena vším, co je potřeba pro oddech a zábavu.
Strava
Snídaně i večeře probíhají formou bufetu. Nápoje k večeřím nejsou zahrnuty v ceně
Typ ubytování
Dvoulůžkový pokoj bez balkonu a klimatizace s možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, ventilátorem a WiFi připojením. Dvoulůžkový pokoj bez balkonu s klimatizací a možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, klimatizací a WiFi připojením. Dvoulůžkový pokoj s balkonem bez klimatizace a možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, ventilátorem, WiFi připojením a balkonem. Dvoulůžkový pokoj s balkonem a klimatizací s možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, klimatizací, WiFi připojením a balkonem.
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí
Povinný poplatek
pobytová taxa
Fakultativní poplatek
Lednička na pokoj na vyžádání u CK za poplatek 5 €/den - hradí se na místě, Garáž na vyžádání u CK za poplatek 5 €/den - hradí se na místě

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.