STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Obala

Černá Hora

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Obala

Neoficiální popis ubytování

Proč právě sem
  • pláž Bečići je jednou z nejlepších pláží ve Středomoří
  • klidná oblast pro rodiny s dětmi
  • v blízkosti se nachází historické město Budva
Poloha
apartmány jsou umístěné v hotelu OBALA. Nachází se v letovisku Bečići, které je vzdáleno cca 3 km od Budvy
Vybavení a služby
recepce, restaurace, bar, výtah, sejf, WI-FI ZDARMA, úschovna zavazadel, pronájem auta, konferenční místnost, prádelna, parkování v blízkosti hotelu ZDARMA (omezený počet míst), městská garáž v blízkosti - cca 8 EUR/den/auto.
Ubytovaní
klimatizované apartmány typ: APT. 2+2(+1) - velikost cca 35 m2 - jedna 2 lůžková ložnice (francouzské lůžko), denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč) s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo vhodné pro dítě do 12 let),
Apt. 4(+1) - č. 217 - velikost cca 50 m2 - jedna 2 lůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky (dvě pohovky) s možností jedné přistýlky. Vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI, žehlička, fén, balkon. V APT. 4(+1) je navíc pračka.
Sport a zábava
vodní sporty dle místní nabídky, dětský koutek, masáže
Stravování
vlastní, možnost dokoupení snídaní (formou bufetu) nebo kontinentálních (servírovaných) večeří - formou výběru ze 4 menu (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert) - večeři si klienti vybírají v ten den.
Pláž
písečná pláž Rafailovići - cca 90 m a písečná pláž Bečići - cca 650 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek
Doplňující informace
Klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují na magistrále, vzdálené cca 150 m (týká se také autobusového transferu klientů s leteckou dopravou). Autobusová doprava z ČR/SK do Černé Hory bude realizována při minimálním počtu 35 osob, ve vybraných termínech, přímým českým spojem do Budvy a poté místními transfery do ostatních pobytových míst. Upozorňujeme, že silnice jsou v Černé Hoře velice vytíženy, může dojít k časové prodlevě. Cestovní kancelář dělá maximum pro zefektivnění přepravy. Pro rychlejší dopravu do destinace doporučujeme zvolit leteckou dopravu.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní - 1 790 Kč/os./den, večeří - 1 990 Kč/os./den.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.