STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Otrant Villas

Černá Hora, Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ada

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Otrant Villas

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Komplex Otrant, který se nachází u moře, je vzdálen cca 4,5 km od centra a starého města Ulcinj, které nabízí četné atrakce, jako jsou bary, restaurace, obchody, kluby a diskotéky, a také historickou pevnost - hradby starého města (přístup taxíkem, cca 6 EUR/1 strana nebo sezónním minibusem cca 1,5 EUR/osoba, autobusová zastávka je vzdálena cca 300 m od hotelu) Sezónně je zde k dispozici také mini zábavní park. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 1,5 hodiny (z Podgorice), ostatní transfery z letiště v Dubrovníku cca 4,5 hodiny.

.
Pláž

Objekt se nachází na samém začátku malebné, široké písečné pláže "Velika plaža" o délce asi 14 km, která je jednou z hlavních atrakcí Ulcinje. Lehátka a slunečníky na pláži - v červenci a srpnu zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá z hlavní budovy a vily Otrant, byl zrekonstruován na přelomu let 2012/2013.

Recepce 24 - hod, klimatizovaná restaurace "Montenegro" s terasou (dětské židličky k dispozici zdarma), parkoviště, restaurace a la carte s mezinárodní kuchyní (za příplatek), koktejlový bar v hotelu nebo plážový bar (za příplatek), venkovní bazén (se sladkou vodou), bazén (krytý, otevřený směrem k moři, s otevřenou sluneční terasou), dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka na terase - zdarma. Hotel přijímá platební karty.

.
Internet

V recepci je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00-09:30), obědy (12:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bohatého bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje v baru All Inclusive (12:00-22:30). V 17:00 se navíc budou podávat zákusky nebo ovoce, káva a čaj.

Sportovní a animační program

Na Velké pláži si můžete zapůjčit vodní vybavení (za příplatek). Kromě toho je k dispozici náš vlastní perfektně organizovaný Figloklub nabízející animace, hry a aktivity pro děti v polštině. K dispozici je dětské hřiště, indiánská vesnička a volejbalové hřiště (u pláže).

.
Webové stránky

www.hotelotrant.me

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Vřele doporučujeme! Nejlepší cena v poměru k úrovni nabízených služeb. Zcela nové, pěkně stylizované pokoje, skvělá poloha a spousta aktivit pro děti. Rozhodně zařízení vhodné pro rodiny s dětmi. Srdečně vás zveme!

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.