STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ruža Vjetrova

Černá Hora

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ruža Vjetrova

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha
moderní zrekonstruovaný hotelový resort skládající se ze dvou budov v mírném svahu obklopený středomořskou vegetací s krásnými výhledy na moře, cca 12 km od města Bar.
Vybavení a služby
recepce, restaurace, lobby bar, kavárna, mini market, bar u bazénu, prodejna suvenýrů, sluneční terasy, amfiteátr, parkoviště.
Ubytovaní
klimatizované moderně zařízené 2lůžkové pokoje (34 m2) s možností přistýlky, typ 2(+1) J.SUITE 2lůžkový pokoj (45 m2) s možností přistýlky - oddělená příčkou, typ 4(+0) FAM AP. (70 m2) - ložnice s manželským lůžkem, ložnice s oddělenými lůžky, denní místnost s mini kuchyňským koutem. Vždy se sprchou a WC, LCD TV, WI-FI, minibarem, sejfem, telefonem, balkonem.
Sport a zábava
2 venkovní bazény s mořskou vodou s částí pro děti, dětské hřiště, animace pro děti a dospělé, taneční a tématické večery, stolní tenis, tenis, šipky, plážový volejbal, petanque, masáže, vodní sporty.
Stravování
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.
Pláž
hotelová pláž - menší oblázková, betonová plata, sluneční terasy, lehátka a slunečníky zdarma, osušky na pláž na kauci.
Doplňující informace
pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platba na místě. V ceně pobytu tenisové kurty na 1 hodinu /den/pokoj.

Autobusová doprava z ČR/SK do Černé Hory bude realizována při minimálním počtu 35 osob, ve vybraných termínech, přímým českým spojem do Budvy a poté místními transfery do ostatních pobytových míst. Upozorňujeme, že silnice jsou v Černé Hoře velice vytíženy, může dojít k časové prodlevě. Cestovní kancelář dělá maximum pro zefektivnění přepravy. Pro rychlejší dopravu do destinace doporučujeme zvolit leteckou dopravu.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA.
SLEVY PRO POKOJE TYPU 2(+1): dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 20 %. Druhé dítě do 12 let s 1 dospělým a 1 dítětem do 12 let - sleva 30 %. Dítě do 7 let se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě od 7 do 12 let se 2 dospělými - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.
Cena zahrnuje
ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí.
Volitelné doplatky
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.