STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

hotel Běhounek: Antistresový balíček

Česká republika

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

hotel Běhounek: Antistresový balíček

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
hotel Běhounek: Antistresový balíček 3 noci
Informace Pobyty v hotelu Běhounek Počet nocí

Lázeňské minimum

2 noci

Lázeňský relax

3 noci

Antistress

3 noci Senior 55+ 7 nocí Pro zdravý pohyb 7 nocí
Běhounek

Ve svahu nad jáchymovským údolím se nachází modernizovaný lázeňský hotel Běhounek***Superior, který od roku 1975 tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu komport plus a apartmá.

Komfort plus - zrekonstruované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, SAT-TV, minibarem, telefonem, trezorem, Wi-Fi. Zapůjčení županu a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Apartmán - prostorný a komfortně zařízený, skládá se z obývacího pokoje, kuchyňkou se sezením a ložnicí. Apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, SAT-TV, minibarem, lednicí, telefonem, trezorem, Wi-Fi. Možnost 2 přistýlek. Zapůjčení županu, pantoflí a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Stravování

Hostům jsou k dispozici dvě prostorné restaurace Bohemia a Bellevue. Strava je podávaná formou bufetu - výběr ze 4-6 jídel a příloh, zeleninových salátů. Můžete si také posedět v kavárně s výběrem a la carte.

Sport a relaxace

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší možnost zapůjčení horských kol, holí pro Nordic Walking. Můžete si zahrát tenis, pétanque, ruské kuželky nebo minigolf. V letních měsících je hostům k dispozici i prostorná sluneční terasa s lehátky. K příjemné atmosféře také přispívá množství kulturních akcí např. taneční večery, koncerty a přednášky

Lázně

Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Léčení pomáhá při onemocnění kloubů, periferního nervového systému a páteře, kožních nemocech, vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebo dnou, zlepšuje stavy po úrazech a operacích, specializuje se také na léčbu Běchtěrevovy choroby.

Jáchymovské lázně byly založeny v roce 1906 jako první radonové lázně na světě. Jedinečná radonová voda účinně pomáhá léčit nemoci pohybového ústrojí. Žádné z evropských lázní nemají tak vysokou koncentraci radonu v přírodní minerální vodě jako v Jáchymově. Díky tomu jsou lázně nejúčinnějšími radonovými lázněmi v Evropě.

Základem efektivní lázeňské léčby v Jáchymově je kombinace unikátních koupelí v radonové vodě a špičkové rehabilitace. Na základě vstupního vyšetření vám lázeňský lékař předepíše nejvhodnější procedury s využitím léčivé radonové vody, rehabilitace a fyzikální terapie.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek.

Zvířata

Pobyt s pejsky menších a středních plemen je dovolen na základě předchozí domluvy.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat u hotelu za poplatek

Informace o místě

Historické město Jáchymov, spojené s hornictvím, těžbou stříbra i americkým dolarem leží v údolí pod nejvyšší horou Krušných hor Klínovcem. Objekty jeho lázeňské čtvrti, ve kterých nachází zdraví a úlevu od bolesti každý rok desetitisíce pacientů z celého světa, Vám mohou poskytnout také ideální zázemí pro sportovní aktivity na horách i pro objevování hornických památek zapsaných na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Destinace

V Karlovarském kraji na severozápadním okraji Čech leží lázeňské městečko Jáchymov. Nedaleko něho vystupuje v krajině dominanta Krušných hor - Klínovec. Díky své poloze je město nazýváno Bránou Krušných hor. Rádi sem zavítají milovníci zimních sportů, ale i pěší turisté a cyklisté.

Městečko má bohatou hornickou historii, těžilo se zde stříbro a uran, dokonce se zde razily i tolary. Dnes je známé i díky radioaktivním pramenům, u nichž byly založeny první radioaktivní lázně na světě. Léčí se v nich zejména poruchy a choroby pohybového aparátu, metabolické poruchy a nemoci nervové soustavy. Základem jsou koupele v radonové vodě kombinované s odbornou fyzioterapií a rehabilitací.