STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Jestřabí: Silvestrovský pobyt

Česká republika, Morava, Jižní Morava

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Jestřabí: Silvestrovský pobyt

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hotel Jestřabí

Lázeňský hotel Jestřábí ***, kulturní památka s charakteristickou architekturou Dušana Jurkoviče se nachází v klidném lázeňském parku. Hotel zaujme nejen svou jedinečnou architekturou, ale také stylovým interiérem. Je ideální pro ty, kteří ocení klid a pohodu i aktivní dovolenou. V blízkosti hotelu můžete navštívit Bruselskou fontánu (300 m), Lázeňskou kolonádu (550 m), pramen Vincentka (550 m) a pramen Ottovka (850 m). Určitě si nenechte ujit ani další lákadla jako třeba přehrada Luhačovice či jezírko lásky (cca 1000 m).

Ubytování

Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou vybaveny vlastní koupelnou a mají přístup k veškerému vybavení (včetně minibaru). Hosté mohou využít standardní služby recepce a baru v hotelové lobby. Kromě toho mají hosté k dispozici internetový koutek.

Gastronomie

Přímo v hotelu si můžete vychutnat snídaní formou bufetu. Obědy a večeře se podávají formou bufetu nebo servírovaného menu ve Společenském domě vzdáleném cca 450 m od hotelu.

Wellness a lázně

Hotel nemá vlastní wellness centrum. Veškeré léčebné procedury jsou poskytovány v nedalekých zařízeních (Lázeňská poliklinika, Centrální lázně, Inhalatorium) vzdálených cca 80-700 m od hotelu. K aktivnímu odpočinku nabízí okolní lázeňské hotely využití fitness, relaxačního centra s bazénem, saunou a soláriem a mnoho dalšího.

Rekreace a sport

Okolí nabízí bohatou nabídku sportovních aktivit - tenis, minigolf, kuželky, sauna, fitness centra, squash, golf (cca 30 km od Luhačovic), cyklistika, venkovní a krytý bazén, jízda na koních, rybolov a turistika. Kromě toho hosté mohou navštívit několik hradů v okolí - Buchlov, Buchlovice, Lešná a Kroměříž. Pro ty, co mají rádi pěší turistiku doporučujeme zdolat Okruh Dušana Jurkoviče - trasu s nádhernými výhledy, která obkružuje Luhačovice. Celková délka trasy je 19 km. Součástí prohlídkové trasy je Jezírko lásky, přehrada Luhačovice, Obětová hora a malebné louky a lesy.

Pobyt se zvířetem

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Parkování

Parkování pro hosty hotelu za příplatek - lázeňská zóna (100 Kč/den; cca 200 m) nebo v garáži(120 Kč/den; cca 100 m).

Důležité informace

V hotelu platí zákaz kouření. V Lázeňské kolonádě se nachází Informační centrum, kde můžete získat informace o lázeňské léčbě, zakoupit výlety po okolí nebo vstupenky na kulturní akce.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.