STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Orea Spa Hotel Bohemia: Wellness pobyt Renergy

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Orea Spa Hotel Bohemia: Wellness pobyt Renergy

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Orea Spa Hotel Bohemia: Wellness pobyt RENERGY 4 noci
INFORMACE

Polopenze za příplatek formou snídaně a večeře Osoba 12+ na přistýlce pobyt se snídaní, bez procedur Dítě do 6 let zdarma
Orea Spa Hotel Bohemia

Secesní hotel OREA Spa Hotel Bohemia v Mariánských lázních je ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit aktivní dovolenou s odpočinkem. Díky své poloze v samém centrum města a jen 300 m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny patří k nejvyhledávanějším hotelům. Hotel se může pochlubit širokou škálou procedur a nově zrekonstruovaným relaxačně rehabilitačním centrem.

Ubytování

Hotel má k dispozici 78 komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu Classic, Deluxe a Suite. Všechny pokoje jsou vybavený TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem, fénem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC. Pokoje typu Deluxe a Suite jsou po rekonstrukci. Hosté mohou využít standardní služby recepce. Kromě toho se v hotelu nachází business centrum.

Gastronomie

Snídaně a večeře se podává v hotelové restauraci formou bufetu. U pobytu s plnou penzi se oběd podává formou a la carte. Šálek kávy si můžete vychutnat v hotelové kavárně.

Wellness a lázně

Hotel nabízí svým hostům nově zrekonstruované relaxačně rehabilitační centrum se širokou škálou procedur, mezi které patří koupele, masáže, zábaly a inhalace, a wellness centrum s bazénem a saunou.

Pobyt se zvířetem

Pobyt s domácím zvířátkem je možný za příplatek 600 CZK / noc.

Parkování

Parkování pro hosty hotelu za příplatek 200 CZK / den / auto.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.