STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Orea Spa Hotel Palace Zvon

Česká republika, Západní Čechy

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Orea Spa Hotel Palace Zvon

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Mariánské Lázně
Poloha
Hotel se nachází v centru oblíbeného lázeňského města s výhledem na kolonádu se známou Zpívající fontánou.

 
Vybavení
Současná podoba OREA Spa Hotelu Palace Zvon**** vznikla v roce 2006 sloučením hotelů Palace a Zvon, kdy proběhla rekonstrukce. Díky tomu můžete obdivovat historickou krásu budovy a zároveň si užívat služeb současného lázeňského hoteliérství. K dispozici jsou také římské lázně se saunou a parními lázněmi, hotelový bazén s protiproudem nebo infrasauna. Kvalitní a chutné pokrmy si můžete dát v jedné ze tří restaurací Palace, Zvon nebo Ludvík XIV, dále je hostům k dispozici sluneční terasa, recepce 24 hod., bezplatné WiFi připojení
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Classic vybaveny LCD televizí se satelitními programy, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout, popř. vana a fén.
Dále jsou k dispozici Deluxe pokoje s balkonem, rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi určené pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let.
Sport a zábava
Wellness a spa centrum - masáže, koupele, inhalace, zábaly, římské lázně se saunou, parní lázní a infrasaunou

Aktivity v okolí - tenisový kurt, Royal Golf Club Mariánské Lázně, turistika, cyklistika, minigolf, squash.

Skiareál Mariánské Lázně

Animační klub - v období jarních prázdnin 06.02.-19.03.2023 a v letní sezoně 01.07.-31.08.2023 je v dětském klubu nachystáno plno kreativních her a závazných činností. Dětský animační klub je otevřen od úterý do neděle.
Nabídka programů
WELLNESS POBYT RELAX

3 noci s polopenzí

Program: 
3x hotelové ubytování, polopenze formou bufetu, dárek na uvítanou, odpolední zákuzek, vstup do wellness (relaxační bazén, sauna), wellness set (župan, pantofle, ručník a prostěradlo pro dospělé osoby), Wi-Fi internetové připojení, 1x aromamasáž   Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury

WELLNESS POBYT RENERGY  

4 noci s polopenzí

Program: 4x hotelové ubytování, polopenze formou bufetu, dárek na uvítanou, 1x láhev sektu, nebo vína k večeři, vstup do wellness (relaxační bazén, sauna), wellness set (župan, pantofle, ručník a prostěradlo pro dospělé osoby), Wi-Fi internetové připojení, 1x aromamasáž částečná, 1x lavatherm, 1x parafínové rukavičky, 1x perličková koupel, Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury

WELLNESS POBYT LUX WELLNESS

5 nocí s polopenzí

Program: 5x hotelové ubytování, polopenze formou bufetu, dárek na uvítanou, 1x láhev sektu, nebo vína k večeři, vstup do wellness (relaxační bazén, sauna), wellness set (župan, pantofle, ručník a prostěradlo pro dospělé osoby), Wi-Fi internetové připojení, 1x aromamasáž částečná, 1x koupel bylinná, 1x oxygenoterapie, 1x lavatherm, 1x parafinový zábal rukou, Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury.

Na vyžádání jsou možné 

Léčebné pobyty

Minimálně na 7 nocí

Program: 10 SPA| Hotelové ubytování, polopenze, nebo plná penze (snídaně a večeře formou bufetu, oběd formou menu, nebo bufetu), konzulatce s lékařem, 10 léčebných procedur za týden (procedury jsou stanoveny na základě doporučení lékaře), vstup do wellness (relaxační bazén, sauna), wellness set (župan, pantofle, ručník a prostěradlo pro dospělé osoby),Wi-Fi internetové připojení

na vyžádání jsou možné i programy s 15 nebo 20 léčebnými procedurami

Hotelové ubytování se snídaní
 


Informace
Parkování - v parkovacím domě od 200,-Kč 
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, hradí i klienti na místě.
Dětská cena je platná pro děti od 6 do 11,9 let. Děti do 6 let mají ubytování a snídani zdarma nebo v balíčku
Check in po 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod.
Lyžování
Skiareál Mariánské Lázně