STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Tvrz Orlice

Česká republika, Orlické hory

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Tvrz Orlice

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohradu, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistiackých stezek.Hotel je vyhledávám kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Hotel disponuje širokou nabídkou služeb - od historických expozit, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic sse středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou. .

Ubytovaní

2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím, Tv/Sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor, fén, Wi-Fi.,

Stravování

polopenze: snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o 2 chodech dle výběru.

Vybavení

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa.,

Cena zahrnuje

ubytování na 2/3/4 noci s polopenzí, 1x privátní pronájem wellness pro 2 osoby na 1 hodinu s vířivkou, saunou, odpočívárnou a možností využití cvičebních strojů, 1x noční prohlídka historických prostor tvrze a sklepení pro 2 osoby s výkladem od 23.00 hodin, zapůjčení županu a pantoflí, turistickou mapu Orlických hor a Podorlicka, zapůjčení holí Nordic walking, k dispozici stolní hry, kartní hry, billiard, slevu 10% na zapůjčení horských kol nebo koloběžek na cyklostezky v okolí Letohradu, 10% slevu na masáže a zábaly, 10% slevu na zapůjčení rybářského vybavení a povolenky na rybaření v privátním rybníku Tvrze Orlice, 1x vstup pro dva do Muzea řemesel v Letohradě, 1x noční prohlídka historických prostor tvrze a sklepení s výkladem, Wi-Fi, parkování v areálu.

Cena nezahrnuje

místní poplatek Kč 10/osoba/noc, vyhrazené parkoviště Kč 200/noc - platba na místě. Děti do 12 let mají pobyt bez procedur.

Wellness

za poplatek: hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, dva fitness stroje.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 500/noc - platba na místě.