STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-851

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-851

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům se dvěma ložnicemi, až pro 5 osob, se nachází 30 m od pláže v zátoce Landjin na ostrově Pašman. Tato zátoka je hojně navštěvována plachetnicemi, protože 400 m od tohoto domu se nachází restaurace proslulá dalmatskou kuchyní. Tento dům má dvě podlaží.

V přízemí se nachází kuchyň/obývací pokoj a koupelna se sprchou. Kuchyň / obývací pokoj je vybaven příbory, nádobím, chladničkou s mrazicím boxem, sporákem, troubou, rádiem, TV s místními programy a pohovkou pro jednu osobu. Obě ložnice - jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky - a toaleta jsou umístěny v horním patře, které je přístupné po venkovním schodišti. Tekoucí studená a teplá voda je zavedena v kuchyni, v koupelně se sprchou a na toaletě. Pro hosty je připraveno ložní prádlo, výměna jednou týdně. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici, přivezte si, prosím, vlastní.

Dům má ústřední topení na dřevo, takže je vhodný pro zimní pronájem (dodatečné náklady na topný materiál). Jsou zde dvě zařízené terasy, jedna v přední části domu a druhá v zadní části. K dispozici je také posezení u plotu s výhledem na záliv, postavený kamenný gril a zahradní sprcha. Hosté mohou mít v domě Wi-Fi připojení k internetu, stačí si zakoupit předplacenou SIM kartu, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM-kartu hosté vloží do některého ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot. Vodou a elektřinou je zde potřeba šetřit. Nádrž má kapacitu 12 000 l sladké vody. Tato voda stojí v nádrži v horkém počasí, proto ji doporučujeme před pitím převařit, případně zakoupit balenou vodu na pití. Elektřina 220 V je vyráběná solárními panely, ale kromě vybavení domu a nabíječek baterií se nesmí používat žádné domácí spotřebiče. Doporučujeme vzít si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít v domě pomocí běžné nabíječky.

Dům je dostupný autem do vzdálenosti cca 250 m, po provizorní a poněkud hrubé (štěrkové/hliněné) cestě přes ostrovní kopce, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Tato cesta je sjízdná pro běžný automobil, při pomalé a opatrné jízdě. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrazit na výlety a prozkoumat nejen nejbližší, ale i širší okolí, které nabízí mnoho atraktivních míst. Parkování v zátoce Landjinu je zdarma. V ceně ubytování nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt.

Ostrov Pašman je skvělým cílem pro všechny, kteří se věnují vodním sportům. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. Je zde možnost pobytu s domácími mazlíčky; za příplatek 5 EUR na den za zvíře. V dotazu prosím uveďte, s kolika domácími mazlíčky cestujete. Minimální délka pobytu je 7 dní, od soboty do soboty na jaře, v létě a na podzim, avšak v případě zimních pronájmů jsou možné i kratší termíny (2-3 dny), a to na víkendové pobyty. K dispozici je k zapůjčení motorový člun (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Kotviště pro člun je před domem bez dalších poplatků.

Doporučujeme se ubytovat během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože transfer a příjezd do rezervované ubytovací jednotky je v noci velmi komplikovaný, po vyplutí posledního trajektu na ostrov dokonce nemožný. Po odbavení v agentuře se vydáte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 14:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 30 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 5000 m
Vzdálenost od disco klubu: 5000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 30 m
APP 4+1 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: TV, mrazák, lednička, trouba na pečení, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
Vybavení: TV, rádio
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: sprchový kout
WC
Vybavení: WC
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek (viz ceník), za poplatek, na dotaz, povolen