STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-783

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-783

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Tento malý a jednoduchý prázdninový dům s jednou ložnicí, až pro 4 osoby, je dvojdomek (jednou stěnou se opírá o jiný dům jiného majitele). Nachází se na ostrově Žižanj, asi 10 km od Biogradu, v blízkosti ostrova Pašman. Ostrov Žižanj není spojen trajektem s pevninou, a dokonce ani s jinými ostrovy. Ostrov ani samotný dům proto nejsou přístupné pro automobily. Všechny pokoje v tomto domě jsou umístěny v přízemí. Kuchyň je vybavena příbory a nádobím, plynovou lednicí s mrazicím boxem, plynovým sporákem (dva hořáky, bez trouby), filtrovacím kávovarem, televizí s místními programy, WiFi-internetem, rádiem a pohovkou pro dvě osoby.

Do kuchyně a na toaletu je dovedena tekoucí studená voda. Sprcha je venkovní a je opatřena černou nádrží, která vodu ohřívá slunečním teplem. V ložnici je umístěna manželská postel. K dispozici je ložní prádlo, výměna probíhá jednou týdně. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici. Terasa je zařízená a na dvoře je gril. Vodou a elektřinou je zde potřeba šetřit. Nádrž na vodu pojme 18 000 l sladké vody. Vzhledem k tomu, že voda v horkém počasí zůstává v nádrži delší dobu, doporučujeme ji před pitím převařit nebo zakoupit balenou pitnou vodu. Elektřina je vyráběna ze solárních panelů, napětí 220 V, ale prosíme, nevozte a nepoužívejte žádné jiné elektrické spotřebiče kromě těch, které jsou již v domě, a vlastních nabíječek baterií mobilních telefonů.

Vezměte si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít v domě pomocí běžné nabíječky. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. Vaše vozidlo (jedno na skupinu) bude ponecháno na bezpečném a bezplatném parkovišti v Biogradu. Soukromá přeprava lodí mezi Biogradem a domem, jednou při příjezdu a jednou při odjezdu, je zdarma. Rozvoz potravin je organizován jednou týdně. Existuje možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Kotviště pro člun je k dispozici zdarma.

Hostům doporučujeme, aby se ubytovali během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože příjezd do domu může být v noci velmi komplikovaný. Po odbavení v agentuře odjíždíte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Objekt je vybaven internetovým připojením: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 8000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 10 m
Vzdálenost od první pomoci: 8000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 8000 m
Vzdálenost od restaurace: 300 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 2+2 "1"
Internet
Vybavení: zdarma, WiFi
klimatizace
Vybavení: zdarma
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: TV, mrazák, lednička, nádobí
ložnice
Vybavení: TV, rádio
manželská postel: 1
WC
Vybavení: WC
pobyt se psem
Vybavení: nepovolen