STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-974

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-974

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Tento prázdninový dům se nachází přímo u moře na ostrově Pašman, který je vzdálen jen asi 1,5 km od pevniny a Biogradu na moru. Trajekt na této lince jezdí více než desetkrát denně a cesta trvá asi 20 min. Tento ostrov je skvělým cílem pro všechny milovníky vodních sportů. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. Tento dům je k pronájmu po celý rok.

Dům je dostupný autem, do vzdálenosti cca 100 m, až k zátoce Druce. Cesta, která k této zátoce vede, je zpevněná betonem (celá kromě cca 300 m mezi místem, kde končí asfaltová cesta a před začátkem betonové cesty). Je zde veřejné parkoviště, které je bezplatné. Vzdálenost mezi domem a parkovištěm je snadno schůdná. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrážet na výlety a poznávat nejen nejbližší, ale i širší okolí s mnoha různými možnostmi zajímavých výletů. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Své auto (jedno auto na skupinu) můžete také nechat na bezplatném a bezpečném parkovišti v Biogradu na moru na pevnině. Transfer z tohoto parkoviště jednou při příjezdu do domu a jednou zpět k autu na konci pobytu je rovněž zdarma. V procesu rezervace nás prosím informujte, zda si zvolíte příjezd vlastním vozem nebo službu transferu.

Nádrž na sladkou vodu má objem 20 000 l a 12 V elektrická energie je napájena solárními články. Vodou a elektřinou je zde potřeba šetřit. Původně se jedná o vodu z vodovodu, ale vzhledem k tomu, že v nádrži zůstává i v horkém počasí, doporučujeme ji před pitím převařit, případně zakoupit balenou vodu na pití. Tekoucí studená a teplá voda je dovedena do koupelny a kuchyně. Vezměte si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít přímo v domě pomocí nabíječky, kterou používáte i v autě.

V domě můžete mít k dispozici WiFi internet po zakoupení předplacené karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Telefon, pro který si tuto kartu zakoupíte, pak bude fungovat jako hotspot.

Tento dům má tři ložnice, každou s manželskou postelí, takže nabízí ubytování až pro 6 osob. Kuchyň je vybavena ledničkou a sporákem na plyn, stejně jako nádobím, příbory a nádobím na vaření. V obývacím pokoji je krb. Ložní prádlo je k dispozici, výměna probíhá jednou týdně. Koupelnové a plážové ručníky si, prosím, přivezte vlastní. Venkovní gril je na terase. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty.

Pronájem v zimním období je možný, upozorňujeme, že vodu lze ohřívat pouze na kamnech a topný materiál je za další poplatek. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky).

Doporučujeme se ubytovat během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože transfer a příjezd do domu je v nočních hodinách velmi komplikovaný. Po odbavení v agentuře odjíždíte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 13:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 5000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 6 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: TV, myčka na nádobí, rychlovarná konvice, mrazák, lednička, trouba na pečení, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
Vybavení: TV, rádio
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: nepovolen