STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-1119

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-1119

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Prázdninový dům se dvěma ložnicemi až pro 5 osob se nachází přímo u moře, v zátoce Landjin na ostrově Pašman. Všechny pokoje v domě jsou v přízemí. V kuchyni je k dispozici lednice s mrazicím boxem a plynový sporák se 2 hořáky. Dvě ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi a v jedné z nich je také palanda pro jednu osobu (viz fotografie). Ložní prádlo je v ceně, výměna probíhá jednou týdně. K vybavení koupelny patří sprchový kout, toaleta a umyvadlo. Do kuchyně a koupelny je dovedena tekoucí studená a teplá voda. Teplá voda se získává pomocí solární energie. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici. Na zahradě je k dispozici gril a venkovní sprcha. Zastřešená terasa je vybavená nábytkem a k dispozici jsou také lehátka.

Hosté mohou mít v domě k dispozici Wi-Fi připojení k internetu po zakoupení předplacené SIM karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM-kartu musí hosté vložit do některého ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot. S elektřinou a vodou by se zde mělo šetřit. Vzhledem k tomu, že voda v horkém počasí zůstává v nádrži, doporučujeme ji před pitím převařit, případně zakoupit balenou pitnou vodu. Voda z nádrže je vhodná i tak, jak je, na vaření a mytí. Elektrická energie je vyráběna ze solárního zdroje, 12 V, takže se nesmí používat žádné domácí spotřebiče s výjimkou nabíjecích baterií a světel. Doporučujeme hostům, aby si s sebou vzali mobilní telefon, aby nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Zásuvky jsou cigaretové, takže si hosté mohou nabíjet mobilní telefony vlastní dobíječkou do auta.

Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Kotviště pro člun je k dispozici bez dalších poplatků před domem. V zátoce Landjin se nachází restaurace, kterou si turisté oblíbili pro její dalmatskou kuchyni. K tomuto rekreačnímu domu na pobřeží se lze dostat autem po provizorní a poněkud hrubé (štěrkové/hliněné) cestě přes kopec, která může být ovlivněna povětrnostními podmínkami. Tyto cesty jsou sjízdné pro běžný automobil, při pomalé a opatrné jízdě. Výhodou toho, že máte auto u domu, je, že můžete snadno vyrážet na výlety a poznávat nejen nejbližší, ale i širší okolí. Ostrov Pašman je velmi blízko pevnině - pouhých 15 minut trajektem. Tento ostrov je skvělým cílem pro všechny milovníky vodních sportů. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, které začínají u tohoto domu a podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody.

Jízdenky na trajekt nejsou zahrnuty v ceně. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty. Dům nemá vytápění, proto je možné si jej pronajmout od jara do začátku podzimu. Pobyt zde je možný s domácími mazlíčky, za příplatek 5 EUR na den za zvíře. V rezervaci, prosím, uveďte, s kolika domácími mazlíčky cestujete. Hostům doporučujeme, aby se v naší partnerské agentuře ubytovali během dopoledne až brzkého odpoledne, protože příjezd do domu může být v noci nepohodlný, a po vyplutí posledního trajektu dokonce nemožný. Po odbavení v agentuře hosté cestují na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.01.
K dispozici do: 31.12.
Gril: 1
Příjezd: 12:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 5000 m
Vzdálenost od moře: 15 m
Nejbližší směnárna: 5000 m
Vzdálenost od první pomoci: 5000 m
Vzdálenost od letiště: 40000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 5000 m
Vzdálenost od restaurace: 300 m
Vzdálenost od pláže cestou: 15 m
APP 4+1 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
přistýlka: 1
ložnice
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek, na dotaz, povolen, za poplatek (viz ceník)