STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Prázdninový dům 1355-1134

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Prázdninový dům 1355-1134

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Úvodem

Tento prázdninový dům se nachází přímo na pláži na ostrově Pašman, v zátoce Kobiljak. Tento ostrov je skvělým místem pro všechny milovníky vodních sportů. Kromě toho se na ostrově nacházejí pěší, cyklistické a trekingové stezky, podél nichž lze nalézt různé druhy středomořských léčivých a aromatických bylin - ideální pro všechny milovníky přírody. V tomto domě se může ubytovat až 5 osob, a to ve dvou oddělených ložnicích, z nichž každá má manželskou postel. V kuchyni jsou příbory a nádobí, sporák s troubou a lednice s mrazicím boxem. V kuchyni je pohovka pro pátou osobu. Hostům je přístupné pouze 1. patro tohoto domu, přízemí nikdo nepoužívá a je uzamčeno. Je zde možnost pobytu se zvířaty - až dvě domácí zvířata za příplatek (5,00 EUR na den za zvíře). K dispozici je také gril a venkovní sprcha.

Nádrž na sladkou vodu má objem 25 000 l. Elektřina v domě je solární, 220 V, určená pouze pro nabíjení baterií (mobilní telefon, notebook) a světla, ale žádné další elektrické spotřebiče. Tekoucí studená voda je dovedena do kuchyně a koupelny. Venkovní sprcha je opatřena černou nádrží, kde je voda ohřívána sluncem. Vodou a elektřinou je zde potřeba šetřit. Voda je v horkém počasí v nádrži, proto ji doporučujeme před pitím převařit, případně zakoupit balenou vodu na pití. Ložní prádlo je k dispozici, výměna probíhá jednou týdně. Koupelnové ručníky a plážové osušky nejsou k dispozici.

Doporučujeme vzít si s sebou mobilní telefon, abyste nás mohli v případě potřeby kontaktovat. Mobilní telefon si můžete nabít v domě pomocí běžné nabíječky. Hosté mohou mít v domě k dispozici internet WiFi (WLan), a to po zakoupení předplacené SIM karty, která stojí přibližně 11 EUR na týden. Tuto SIM kartu musí hosté vložit do jednoho ze svých zařízení, které pak bude fungovat jako hotspot. K zátoce Kobiljak, kde se dům nachází, se dostanete autem po provizorní a poněkud hrubé (štěrkové/hliněné) cestě přes kopec, která může být silně ovlivněna povětrnostními podmínkami. Z tohoto důvodu se tyto cesty nedoporučují pro snížené automobily, ale to neznamená, že musíte mít nutně SUV nebo čtyřkolku. Tyto silnice jsou při pomalé a opatrné jízdě sjízdné i pro běžný automobil. Dům je od parkoviště v zátoce vzdálen asi 300 m po souši a asi 100 m po moři. V ceně nejsou zahrnuty jízdenky na trajekt. Minimální délka pobytu je 7 dní, pouze od soboty do soboty.

Je zde možnost zapůjčení motorového člunu (na vyžádání a za předpokladu, že má klient kapitánské zkoušky). Doporučujeme se nahlásit během dopoledne až brzkého odpoledne v naší partnerské agentuře, protože příjezd do domu je v noci komplikovaný a po vyplutí posledního trajektu dokonce nemožný. Po odbavení v agentuře odjíždíte na ostrov.

Parametry
K dispozici od: 01.04.
K dispozici do: 30.09.
Gril: 1
Příjezd: 12:00
Odjezd: 09:00
Vzdálenost od centra: 8000 m
Vzdálenost od moře: 10 m
Nejbližší směnárna: 8000 m
Vzdálenost od první pomoci: 8000 m
Vzdálenost od letiště: 50000 m
Vzdálenost od trajektového přístavu: 8000 m
Vzdálenost od restaurace: 8000 m
Vzdálenost od pláže cestou: 10 m
APP 4+1 "1"
obývací pokoj s kuchyňským koutem
Vybavení: mrazák, lednička, trouba na pečení, nádobí
ložnice
manželská postel: 1
ložnice
manželská postel: 1
koupelna
Vybavení: WC, sprchový kout
pobyt se psem
Vybavení: za poplatek, za poplatek (viz ceník), na dotaz, povolen