STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Stella Di Mare - Grand Hotel

Egypt, Ain El Soukhna

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Stella Di Mare - Grand Hotel

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Ain Sokhna
Poloha
Hotelový komplex se nachází cca 126 km od letiště v Káhiře a cca 80 km od centra Nové Káhiry.
Pláž
Přímo u hotelu cca 800m dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Recepce, hlavní restaurace, italská a la carte restaurace, restaurace na pláži, bar v lobby, Shisha café, noční klub, venkovní bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi v celém hotelu (za poplatek), kosmetický salon.
Ubytování
Standardní pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, telefon, minibar, trezor, WiFi, balkon nebo terasu.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, pozdní snídaně (10:30-11:00), polední a odpolední občerstvení (12:00, 16:00-18:00), zmrzlina (16:00-17:00), nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem (10:00-22:00).

Sport a zábava
Denní animační program a večerní zábavní program pro dospělé i děti, tenisové a squashové kurty, posilovna, dětský klub, stolní tenis, kulečník (za poplatek). Za poplatek: Spa centrum (vnitřní/venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauna, pára, masáže), vodní sporty, potápěčské centrum, 18jamkové golfové hřiště.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 27 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.