STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Tanoak By Sunrise

Egypt, Ain El Soukhna

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Tanoak By Sunrise

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Ain Sokhna
Poloha
Luxusní hotel se nachází cca 150 km od letiště v Káhiře, cca 120 km od centra Nové Káhiry.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 10 minut od hotelu (možnost využít hotelový shuttle zdarma), lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži.
Vybavení
Recepce, výtah v hlavní budově, hlavní restaurace, bar v lobby, u bazénu a na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma, WiFi zdarma v celém hotelu, obchod se suvenýry a zlatnictví.
Ubytování
Superior pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna, WC, fén), klimatizaci, SAT/TV, minibar, trezor, WiFi zdarma,set na přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu s výhledem na bazén.
Za příplatek prostornější deluxe pokoje s výhledem na bazén nebo prostornější rodinné suity (2 místnosti).
Stravování
All inclusive zahrnujte snídaně (8:00-11:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu, odpolední občerstvení (16:30-17:30), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní animační program a večerní zábavní program pro dospělé i děti, posilovna a kulečník (16+), dětský klub (3-12 let), stolní tenis. Za poplatek: SPA centrum (16+) - sauna, pára, vířivka, masáže.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb  
Informace
Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 27 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.