STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Intercontinental Resort Tahiti And Spa

Francouzská Polynésie, Bora Bora, Tahiti

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Intercontinental Resort Tahiti And Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
ostrov Tahiti
Poloha
Hotel se nachází mezi rozeklanými horami a překrásnou lagunou. Hotel nabízí luxusní ubytování, kvalitní služby, příjemné wellness a bohaté sportovní vyžití. Nabízí krásnou zahradu i tyrkysovou lagunu vhodnou ke koupání. Je také jen cca 5 minut jízdy od mezinárodního letiště
Pláž
Resort je situován na výběžku přímo na okraji laguny,  za zmínku stojí i jemný prachový písek bílé barvy, který je součástí tohoto tropického ráje.
Vybavení
Hostům InterContinental Resort Tahiti je k dispozici recepce s 24 hodinovou službou, obchody, business centrum, přistávací plocha pro vrtulníky, prádelna. 
Wellness - SPA: V srdci InterContinental Resort Tahiti, na úrovni hotelových zahrad u laguny, se nachází oáza pro tělo a mysl o 300 m² v podobě lázeňského komplexu Deep Nature Spa, který posouvá relaxaci a hýčkání na novou úroveň. Lázně nabízejí mořské kosmetické procedury, stejně jako celou řadu masáží kombinujících techniku Algotherm a polynéské know-how. Používané produkty obsahují mořské vitamíny z hlubin oceánu, které prospívají pokožce Vašeho těla. Najdete zde také relaxační centrum s parní lázní, sprchovým koutem a bazénkem se studenou vodou pro probuzení smyslů, čajový salonek a prvotřídní fitness centrum s volným výhledem na lagunu a ostrov Moorea. Deep Nature Spa jsou rájem klidu a harmonie s profesionálním týmem, který oddaně pečuje o hosty.
Ubytování
InterContinental Tahiti Resort disponuje celkem 247 pokoji, suitami a bungalovy včetně nadvodních bungalovů a pokojů rozprostřených v osmi budovách o třech patrech. K dispozici je také možnost propojení pokojů. Vybavení každého pokoje zahrnuje: terasu nebo balkon, koupelnu s vanou a sprchou, individuálně nastavitelnou klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, IDD telefon, internetové připojení, trezor, ledničku, elektrické zásuvky (110V/220V), příslušenství k přípravě čaje a kávy, fén, žehličku a žehlicí prkno.
Garden Rooms (28,5 + 6 m² terasa) jsou situovány na úrovni zahrad a většinou nabízí částečný výhled na moře. Vybavením i rozlohou jsou stejné, jako pokoje typu Standard.
Pokoje Superior (28,5 + 6 m² terasa) jsou nově vybaveny ve svěžím polynéském stylu. Jak název napovídá, typ Lagoon nabízí krásné výhledy na lagunu z velkého francouzského okna, díky kterému jsou pokoje skvěle osvětlené. Samozřejmostí je balkon a velká postel velikosti King nebo dvě samostatná lůžka.
Lagoon Overwater Bungalow:  Bungalovy jsou vystavěny nad hlubšími vodami (2-3,5 m) severní části areálu. Celková rozloha interiéru čítá 38,5 m² a je rozdělena na ložnici s obývacím prostorem a velkou koupelnu s masážní vanou a oddělenou sprchou. Terasa je prostorná (12 m²) s lehátky a je z ní přímý přístup do vody.
Motu Overwater Bungalow: Nejnovější bungalovy (37 m²) jsou skvěle umístěny přímo nad hladinou laguny, kolem malého umělého ostrůvku. Nachází se v blízkosti bazénu. Jsou vybaveny velikostí king nebo dvěma oddělenými ůžky a rozkládacím gaučem. Ubytují až dva dospělé a jedno dítě. Z terasy (32 m²) je přímý přístup do vody, která v těchto místech dosahuje hloubky kolem 2 m.
Stravování
pobyt bez stravy či s plnohodnotným stravováním formou bufetu
Sport a zábava
Horké podnebí láká k vodním aktivitám, jako je šnorchlování, kajaking, vodní lyžování, plavba za delfíny a potápění. Potápěčské centrum TOPDIVE Tahiti nabízí mnoho zajímavých aktivit:  potápění, objevování laguny v kajaku či pozorování velryb.  Pokud jste si jistější s nohama pevně na zemi, můžete se pobavit třeba u joggingu, tenisu či volejbalu.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu (přelet nebo lodní přejezd dle ostrova)
* počet nocí dle výběu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby anglicky/francouzsky mluvícího zástupce zahraničního partnera
* virtuální český delegát
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.