STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Jarní květinové korzo IV

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Jarní květinové korzo IV

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
abstract

Nástupní místa autokaru: Ostrava, Olomouc, Brno, Praha

Program zájezdu
1. den: Odjezd z ČR (cca. 19:00) po trase jen s bezpečnostními přestávkami, průjezd přes Německo.      
2. den: 
V ranních hodinách příjezd do Amsterdamu – pěší prohlídka města, květinového trhu, možnost fakultativní plavby po pověstných grachtech. Volno, které jistě mnozí využijí k návštěvě muzea Madam Tussaud, Rijksmuzea, muzea van Gogha či mnoha dalších atrakcí, které toto neobyčejné město nabízí (nutná rezervace předem, několik dnů - optimálně na dobu mezi 10:00 až 15:00 hodinou). Ochutnáme místní specialitu - lívanečky Poffertjes. Ve večerních hodinách po povinné bezpečnostní přestávce autobusu odjezd do místa ubytování. Nocleh.   

 
3. den:
 Po snídani odjedeme do  okolí  Noorwijku, odkud vyjíždí pověstné Květinové korzo. Dále přejezd do Zaanse Schans, zajímavého skanzenu s větrnými mlýny, kde můžeme zhlédnout ukázku výroby. Pokračujeme ke slavné sýrárně Alida Hoeve, kde se můžeme seznámit s tradiční výrobou pověstných holandských sýrů a samozřejmě je i ochutnat. Následně se podíváme na výrobu dřeváků s možností jejich nákupu , společně s dalšími suvenýry.  Poté navštívíme rázovitou rybářskou vesnici Volendam, kterou proslavila tradice lidových zpěvů, které zní jako zpívající úhoři. Budeme mít příležitost k večeři ochutnat čerstvé ryby nebo nebo různě připravené plody moře. Ve večerních hodinách návrat do místa ubytování.   

 
4. den:
 Po snídani pokračujeme odjezdem k návštěvě Keukenhofu, nejkrásnějšího parku světa, který je ukázkou mistrovské zahradní architektury, dále k návštěvě k návštěvě Rotterdammu s prohlídkou města.  Fakultativně možnost výjezdu na věž Euromast (platba pouze platební kartou). Lodí (není v ceně zájezdu) společně navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů zapsanou na seznamu památek UNESCO.  Večer navštívíme známou a zajímavou městskou tržnici, kde budeme mít na vybranou velký výběr světových kuchyní k večeři před odjezdem po povinné bezpečnostní přestávce autokaru, přes Německo s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.      
5. den:
 Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.  
Fakultativní služby
příplatek za jednolůžkový pokoj 3990 Kč - projížďka po grachtech 310 Kč - Kinderdijk 490 Kč - Keukenhof 490 Kč  (fakultativní vstupy lze rezerevovat nejpozději 60 dní před odjezdem, na místě nelze)
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Cena nezahrnuje: • vstupy, loď či místní MHD (cca. 80 EUR) Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. V případě zájmu o Van Gogh muzea či Rembrandta Van Rijna je třeba si vytvořit rezervaci a zaplatit přes oficiální stránky muzeí. CK nebude za klienta hradit žádnou z těchto služeb.
Cena zahrnuje
• 2 noclehy se snídaní v hotelu*** • dopravu autokarem • průvodce • pojištění dle zákona 159/99 Sb.