STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Advent v Benátkách

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Advent v Benátkách

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy v ranních hodinách do Benátek, jejichž hlavní tepnu tvoří kanál Grande s délkou 4 kilometry a šířkou 70 metrů. Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, u vesla gondoly tentokrát nečekejte typicky oblečeného gondoliéra v pruhatém triku s kloboučkem, ale Babbo Natale v červeném obleku s čepičkou, což je obdoba našeho Ježíška. Od vodní hladiny se v tomto období odráží tisíce vánočních světýlek z nazdobených domů. Takto jedinečnou vánoční atmosféru nezažijete nikde jinde. Transfer do hotelu, základní seznámení se s městem - např. Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, Kampanila, most Ponte di Rialto a další věhlasné benátské památky nebo individuální volno k poznávání města. Návrat na hotel, nocleh. 
2. den: Po snídani individuální volno k návštěvě vánočních trhů např. na náměstí sv. Štěpána (Campo San Stefano) - typické náměstí obklopené starými palazzo nyní s dřevěnými stánky s řemeslnými výrobky, italskými specialitami a voňavými vánočními pochoutkami. Dále např. vánoce v paláci, různé další menší trhy, průvody či bruslení. V každém koutu Benátek si můžete naplno vychutnat kouzelnou vánoční atmosféru.  3. den: Po snídani individuální volno nebo po domluvě s průvodcem možnost výletu na ostrovy Murano a Burano. Na ostrově Burano můžete jako dárky pořídit ručně vyráběné krajky, kterými je ostrov známý. Na ostrově Murano můžete v místních sklářských dílnách zakoupit od vánočních ozdob až po různé netradiční skleněné dárky. Na počest patrona ostrova jsou všude rozmístěny obrovské vánoční ozdoby ze skla.  4. den: Transfer na letiště v brzkých ranních hodinách, snídaně formou balíčku, odlet do Prahy.
Fakultativní služby
• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990 Kč
Informace
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci je 20 osob.

CENA NEZAHRNUJE:
• místní dopravu z hotelu do centra Benátek a zpět (vlak, bus, vaporetto)
• místní pobytovou taxu, která se platí na místě
• vstupy do památkových objektů

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):
Dóžecí palác - cca 18 €
Gallerie dell´Academia - cca 15 €
bazilika sv. Marka - zdarma
kampanila - cca 8 €

Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

DALŠÍ DOPORUČENÍ:
V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě vč. tax a příplatků Praha - Benátky - Praha
• 3 noclehy se snídaní v hotelu **/ *** (z toho 1x balíček na cestu)
• transfery z/na letiště
• služby technického průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.