STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Rezidence La Meisules

Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Dolomity Superski, Val di Fassa / Carezza

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Rezidence La Meisules

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Ubytování
Rezidence se nachází v Pozza di Fassa, cca 15 minut chůze od centra a cca 1,5 km od lanovky Buffaure. Ve vzdálenosti 50 m je zastávka skibusu.
vybaveni_rezidence
lyžárna, výtah, parkoviště
vybaveni_apartmanu
koupelna, plně vybavený kuchyňský kout s myčkou; TV, některé apartmány jsou podkrovní BILO 3 (23,30) - max. 3 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem a gauč pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelíTRILO 4 (21,22,27,28,29,33) - max. 4 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou TRILO 4 s 2 koupelnami (26,35) - max. 4 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, 2 koupelny, balkonTRILO 5 s 2 koupelnami (25,32) - max. 5 osob, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a 1 lůžkem, 2 koupelnyQUADRI 6 (24,31,34,36,37) - max. 6 osob, obývací místnost s kuchyňským koutem, 3 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny
Stravování
bez stravy: vlastní
vzdalenost_od_centra
1 km od centra Pozza di Fassa
vzdalenost_od_sjezdovky
1.5 km cca od lanovky Buffaure
vzdalenost_od_skibusu
50 m od rezidence, za poplatek cca 1,5 Euro/os./den
Cena zahrnuje
ubytování v apartmánu spotřeby energiíparkování
Cena nezahrnuje
stravovánískipas VAL DI FASSA/DOLOMITI SUPERSKI (možnost zakoupení viz ceník)dopravucestovní pojištěníkonečný úklid (Bilo 40 €, Trilo 50 €, Trilo s 2 koupelnami 70 €, Quadri 70 €)lůžkoviny a ručníky (možný pronájem 25 € na osobu/týden) - nutno objednat předempobytovou taxu cca. 1.5 €/osoba/den
povinne_priplatky
konečný úklid (Bilo 40 €, Trilo 50 €, Trilo s 2 koupelnami 70 €, Quadri 70 €)vratná kauce 100 €/apartmánpobytovou taxu cca. 1.5 €/osoba/den
nepovinne_priplatky
lůžkoviny a ručníky (možný pronájem 25 € na osobu/týden) - nutno objednat předem
rychly_prehled
Rezidence s komfortně zařízenými apartmány několika typologií
strucna_poloha
1.5 km od lanovky Buffaure
skipas
SKIPAS ZA PŘÍPLATEK
skipas_cenik
Možnost zakoupení skipasu přes naši CK (objednávka v nezávazné rezervaci)SKIPAS DOLOMITI SUPERSKI platí ve střediscích: Alta Badia, Arabba-Marmolada, Val di Fassa e Carezza, Val Gardena - Alpe di Siusi, Val di Fiemme - Obereggen, Civetta, Kronplatz, 3 Cime, Cortina d´Ampezzo, San Martino di Castrozza - Passo Role, Alpe Lusia - San Pellegrino, Valle Isarco. Lyžařsky propojené jsou střediska Alta Badia, Arabba, Val di Fassa a Val Gardena - okruh Sella Ronda.