STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Sabbiadoro

Itálie, Kampánie, Ostrovy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Sabbiadoro

Neoficiální popis ubytování

Popis hotelu

Umístění

Hotel se nachází v regionu Kampánie, v jižní části Itálie, v blízkosti národního parku Cilento, s výhledem na Amalfitánský záliv. Objekt se nachází mezi turistickými městy Salerno a Paestum, v malé vesničce Lido Lago, kde je několik obchodů, barů a restaurací. Přibližně. 12 km od vesnice Battipaglia a 85 km od letiště v Neapoli.

.

Pláž

Hotel se nachází cca 50 m od písečné soukromé pláže (přes ulici, s pozvolným sestupem do moře). Plážový servis zdarma od 3. řady (1 lehátko, 1 křeslo a slunečník na pokoj).

K dispozici pro hosty

Recepce, výtah, placený trezor, hlavní restaurace, bar, nově postavený bazén s lehátky a slunečníky zdarma (nutné čepice, k dispozici na recepci hotelu, cena cca 2 Eur) a dětské brouzdaliště. Dále: TV místnost, čítárna, konferenční místnost, prádelna, půjčovna aut, parkoviště. Hotel přijímá platební karty.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají na stůl (předkrmy, salátový bufet). V ceně oběda a večeře: voda, 1/2 l domácího vína na osobu. Mezi 15:00-17:00 a 21:00-23:00 nápoje: voda, džusy (3 druhy), kolové nápoje, pivo. Ostatní nápoje k jídlu jsou za příplatek. Lze si objednat vegetariánská a bezlepková jídla.

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají animační aktivity pro děti i dospělé. Miniklub pro děti ve věku 4-10 let vedený kvalifikovaným personálem, který zahrnuje: sportovní aktivity, workshopy, týmové hry, lekce tance. Pro nejmenší figloklub: 6x týdně dětské aktivity s polským animátorem od poloviny června do poloviny září. Dále: půjčovna kol v ceně, herna, stolní tenis, ping pong, boules, fitness, plážový volejbal, amfiteátr, diskotéka, večerní představení, piano bar v hlavní sezóně (červen až srpen).

Webové stránky

www.sabbiadorogestioni.com

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v klidné oblasti. Vynikající nabídka pro ty, kteří plánují poznávat půvabná zákoutí této části Itálie na vlastní pěst. Doporučujeme také rodinám s dětmi díky bohatým animačním programům (i v polštině) a blízkosti pláže.

.
Jiné

KAMPÁNIE - obecné informace

Měna

EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází bankovní úřady a bankomaty.

Spropitné
Je běžným zvykem nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů na fakultativních výletech a číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je připočítáno k účtu jako tzv. coperto.

Pronájem automobilu
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto, musí mít s sebou konvexní kreditní kartu.

Víza
Čeští státní příslušníci mohou cestovat do Itálie i na základě platného občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 4 EUR, káva v kavárně od 1,5 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Pasují do nich české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu). Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy či pro napájení přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Čechách v supermarketech nebo prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Mobilní telefony fungují po celé Itálii. Náklady na volání do české mobilní sítě (roaming) si prosím ověřte před odjezdem u svého operátora.

Kampánie
Kampánie je hornatá oblast u Tyrhénského moře s hlavním městem Neapol. Malebné zálivy a ostrovy s krásnými plážemi, středomořská vegetace, stará městečka, plná architektonických památek a bohatá archeologická naleziště, kde se po erupci Vesuvu zastavil čas - to jsou vizitky této části Itálie.

Neapol
Neapol s výhledem na záliv a Vesuv, který se nad ním tyčí, je jedním z nejkrásnějších italských panoramat. Město plné památek (Staré město je zapsáno na seznamu UNESCO) přitahuje architektonickými perlami v podobě hradů, paláců (např.: Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina nebo Reale) a kostelů (jako: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Večerní procházka stylovými uličkami města a ochutnávka tradiční neapolské pizzy u sklenky vína je perfektním zakončením pobytu v Neapoli.

Sorrento
Tady si lze odpočinout od ruchu a hluku Neapole. Město je známé díky románské katedrále ze 14. století a hlavnímu náměstí věnovanému básníkovi Tassovi. Sorrento obklopují olivovníky a citrusové háje, malebné uličky plné kaváren a restaurací lákají turisty k večerním procházkám.

Pompeje, Herculaneum a Stabie
Tady se zastavil čas v roce 79. Města byla pokryta sopečným popelem z Vesuvu, který zakonzervoval jejich budovy, obyvatele a zvířata. Pompeje plné turistů a méně navštěvované Herculaneum a Stabie jsou archeologickými vizitkami Kampánie.

Paestum
Dávná řecká kolonie a dnes jedno z nejvýznamnějších evropských archeologických nalezišť (UNESCO). Město má dobře vybavenou turistickou infrastrukturu. Je známé svou krásnou, písečnou pláží, což zaručuje skvělý odpočinek.

Amalfi
Dávné kupecké městečko a přístav zasazený do vysokého, skalnatého pobřeží je v současné době exkluzivním letoviskem s tradicí. Okouzlující, vinuté uličky a klidná nádvoří jsou ideálním místem k procházkám a prohlídce historického centra Amalfi. Město hýří večerním životem, když restaurace lákají turisty na večeři s živou hudbou.

Odlety z: Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště CK na vybraném letišti. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu.

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a možnost využítí fakultativních výletů.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování se z hotelu, transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, pojištění TU Europa varianta základní (pojištění odpovědnosti, léčebných výloh, zavazadel a asistenční služby).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje, které nejsou uvedeny v popisu stravování hotelů, pobytovou taxu (platí se přímo v hotelu).

Název zájezdu v polském jazyce: Kampania - wczasy

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Kampánii obvykle od poloviny června do poloviny září.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.