STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostroje

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostroje

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
3denní zájezd
1. den
Odjezd ve večerních hodinách z Prahy a Plzně a dalších odjezdových míst, noční přejezd přes Rakousko do Itálie.
2. den
V dopoledních hodinách dorazíme do přístavu Punta Sabbioni, odkud se poté privátní lodí přepravíme do samotného centra historických Benátek. Následuje prohlídka tohoto slavného města na laguně s průvodcem. Uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměstí sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, Ponte dei Sospiri čili most vzdechů, který spojuje vězení s Dóžecím palácem, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho. Poté následuje individuální volný čas, který můžete využít k procházkám po městě, nákupům v místních obchůdcích nebo občerstvení v kavárnách. Podívat se můžete na Academii a na slavný kostel Santa Maria della Salute, který stojí jako stráž u ústí Grand kanálu. Benátky jsou opravdu kouzelným a romantickým místem. Nechte se strnout přípravami na největší party roku v tomto ikonickém italském městě. Ve 23 hodin večer zahájíme plavbu na lodi po laguně, kde na nás bude čekat příjemné občerstvení v podobě tradiční panettone a taktéž o půlnoci slavností přípitek italským proseccem. Z lodi s dokonalým výhledem tak budeme moci obdivovat úchvatný ohňostroj nad historickým panoramatem skvostného města na laguně z té nejlepší vzádlenosti! Po ohňostroji se vracíme zpět lodí do Punta Sabbioni k autobusu k odjezdu do ČR.
3. den
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Návrat do ČR po poledni.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, půlnoční plavbu lagunou s ohňostrojem, občerstvením a přípitkem.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění 120 Kč, vstupy do objektů, povinný doplatek 45 EUR - obsahuje privátní transfery lodí, vjezd do placené zóny a parking.
Minimální výměna na vstupy
50 EUR.