STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Silvestr v Benátkách s velkolepým ohňostrojem

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
3denní zájezd
1. den
V 20:00 hodin odjezd z Prahy, v 19:30 hodin z Plzně a dále z odjezdových míst noční přejezd do Itálie.
2. den
Po nočním přejezdu do Itálie přijedeme do benátské laguny, odkud nás lodní společnost přepraví z přístavu na jedinečný barevný ostrov krajek a rybích specialit Burano. Už z lodě uvidíte šikmou věž místního kostela San Martino a barevné domky, typické právě pro Burano. Barevnost domků dokonce schvalují odborné komise - typická je sytá pastelová barva, která na ostrově přežila staletí. Bývalé domky rybářů dnes vystřídali umělci a malíři, pro které je výsadou na ostrově bydlet. Při procházce po ostrově budete míjet obchůdky se stovkami výrobků s tradiční buranskou krajkou a typické místní restaurace u kanálů. Do Benátek - půvabného města na laguně, připlujeme po poledni. Následuje prohlídka tohoto slavného města s doprovodem průvodce. Uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměsti sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho. Zájemci se mohou zastavit na projížďku gondolou, posedět v benátských uličkách v restauraci nebo se jen procházet kouzelnými uličkami se starými paláci a tajemnými průchody. V podvečer můžete využít panoramatickou plavbu po laguně mezi ostrovy a pak už se bude schylovat k oslavám příchodu nového roku. Čeká na Vás originální ohňostroj nad mořem a neopakovatelná atmosféra ve slavném městě na laguně!
3. den
Odjezd cca ve 1:30 hodiny ráno. Návrat je na Nový rok 1. 1. 2024 odpoledne.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění 120 Kč, povinný doplatek 45 EUR - obsahuje zpáteční lodní lístek z přístavu Punto Sabioni na Burano a do Benátek, vjezd do placené zóny a parkovné, individuální vstupy do objektů.
Minimální výměna na vstupy
50 EUR.