STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Summer Time Family Resort

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Bibione

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Summer Time Family Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
SUMMERTIME FAMILY RESORT se nachází na prostorném pozemku s bazénem s hydromasážní částí, dětským bazénem, solární terasou, dětským hřištěm a rozlehlou zahradou. Areál je tvořen vícepatrovými residencemi s výtahem a vilkami. Klientům je k dispozici také recepce, společné barbecue, prádelna (za poplatek).
Pláž
cca 600 m
Strava
vlastní (plně vybavený kuchyňský kout)
Typ ubytování
Apartmány mohou být mezzonetového typu. RESIDENCE B typ BILO pro 5 osob s balkonem (BIVA): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem RESIDENCE B typ BILO pro 5 osob se zahrádkou (BIV1): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem RESIDENCE B typ BILO pro 5 osob s velkým balkonem (BIV2): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem RESIDENCE C typ TRILO pro 7 osob s balkonem (TRIV): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem RESIDENCE C typ TRILO pro 7 osob se zahrádkou (TRI1): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem RESIDENCE C typ TRILO pro 7 osob s velkým balkonem (TRI2): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem VILA B typ BILO pro 5 osob nemá parkovací místo (BIV3): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem VILA B typ BILO pro 5 osob (BIV4): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem VILA C typ TRILO pro 7 osob bez parkovacího místo (TRI4): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem VILA C typ TRILO pro 7 osob (TRI5): ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem
Cena zahrnuje
7x ubytování v apartmánu, ložní prádlo, ručníky,klimatizace, ručníky k bazénu, plážový servis
Povinný poplatek
spotřeba energií 50 EUR / apartmán, vratná kauce 100 EUR / apartmán, pobytová taxa
Fakultativní poplatek
lůžkoviny 10 EUR / osobu / výměna, dětská postýlka 6 EUR / den, závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 55 EUR / apartmán, pes 50 EUR
Důležité
Pro klienty cestující autobusovou dopravou: transfer od agentury do ubytovací kapacity není zajištěn - v agentuře možnost objednat taxi za poplatek.