STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Terme Tritone

Itálie, Kampánie, Ostrovy, Ischia

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Terme Tritone

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Ischia Forio
Poloha
Hotel se nachází v severozápadní části ostrova v letovisku Forio, přímo u krásné pláže. Velmi oblíbená kapacita, doporučujeme včasnou rezervaci.
Pláž
Písčitá, přímo u hotelu, plážový servis zahrnutý v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka). Za poplatek 20 € za den je možno si vybrat konkrétní místo na pláži.
Vybavení
Recepce, bar, restaurace, parkoviště.
Ubytování
Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny a vybaveny, TV, fénem, telefonem, trezorem a minichladničkou. Pokoje se nachází buďto v hlavní budově nebo v bungalovech umístěných v zahradě.

Pokoj Standard pro 2 osoby: pokoj s manželským lůžkem nebo 2 lůžky, koupelna, balkon nebo terasa.

Pokoj s bočním výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem nebo 2 lůžky, koupelna, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.
Stravování
Polopenze - snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované (výběr z menu), salátový bufet. Nápoje k jídlům nejsou zahrnuty v ceně.
Sport a zábava
7 venkovních bazénů s výhledem na moře, 3 vnitřní termální bazény (s různými teplotami od 28° do 37°C), Kneippovy lázně, animační programy pro děti (červenec a srpen), 2x týdně hudební představení, kosmetika a masáže (za poplatek).

* Při vstupu do bazénů může být vyžadována koupací čepice. Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.
Informace
Povinné poplatky na místě:
- pobytová taxa cca cca 3 € za osobu a noc (od 18 let)

*Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky kdykoliv i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.

* POBYTY BEZ DELEGÁTA

Tipy pro správnou volbu
bazény - termální bazény - animační programy - wellnes centrum