STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villa Carmen

Itálie, Gardské jezero (Lago di Garda), Malcesine

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Villa Carmen

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotel Villa Carmen stojí uprostřed zahrady na pobřeží jezera Garda a nabízí komfortní ubytování s překrásným výhledem na jezero a okolní hory. Vybavení a služby: recepce, 23 pokojů po nedávné rekonstrukci, panoramatický výtah, parkoviště, garáž (za poplatek), centrální sejf, bazén, vířivka, společenská místnost, zahrada, soukromá pláž, posilovna, WI-FI, úschovna kol a zavazadel, klimatizace, terasa s barem a výhledem na jezero, snídaňový sál Ubytování: pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkon nebo terasa, fén, TV, sejf, telefon, WI-FI, klimatizace (za poplatek) - dvoulůžkové pokoje STANDARD - balkon s výhledem na hory/do zahrady nebo výhled na jezero (s příplatkem v ceně typologie) - dvoulůžkové pokoje SUPERIOR - balkon s výhledem na jezero a s možností 3. rozkládacího lůžka - vícelůžkové pokoje FAMILY SUITE - pro 3-4 osoby, balkon s bočním výhledem na jezero, manželské lůžko + 1-2 přistýlky Vzdálenosti: soukromá pláž u jezera - 2 min chůze, 1,5 km od centra a autobusové zastávky, 300 m od restaurace, 1 km od obchodů
Strava
snídaně formou bufetu
Zájezd zahrnuje
ubytování se snídaní, parkoviště
Zájezd nezahrnuje
večeře, doprava, služby delegáta, pobytová taxa cca 1,50€/os./noc, dětská postýlka 10€/noc, malá zvířata, na dotaz 10€/noc, garáž, nutná rezervace 10€/noc
Slevy
Slevy na 3. lůžku v pokoji SUPERIOR:, děti do 2,9 let bez lůžka zdarma, od 3 let - 50%