STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Villa Delfa

10/10
10/10

Itálie, Jaderské pobřeží (Adriatická a Palmová riviéra), Caorle

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Romančervenec 2022

10/10
Pavla , pobyt s rodinoučervenec 2022

10/10

O hotelu

Villa Delfa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Villa Delfa: Rekreační pobyt 4 noci
Informace

Příplatek za psa *

10 €

menší rasy do 10 kg / den

20 €

větší rasy do 20 kg / den

Plážový servis (dva slunečníky a lehátko) * 10 € za den Příplatek za dětskou postýlku * 10 € za den Vstup do spa / fitness centra * 10 € za osobu a den Příplatek za pobyt se snídaní 470,-- za osobu a den Příplatek za pobyt s polopenzí 1 400,-- za osobu a den

* platí se na místě

Minimální délka pobytu

Minimální délka pobytu jsou 4 noci

Příplatek za psa: menší rasy do 10 kg 10 € / den
větší rasy 20 € / den
Příplatek za plážový servis (2 lehátka, slunečník) 12 € / den
Příplatek za denní výměnu ložního prádla a ručníků 25 € / den
Příplatek za úklid (celého apartmánu) 60 €
Příplatky se hradí na místě.

Villa Delfa

Villa Delfa ** leží přímo u hotelu Palace Marina **** v oblíbeném letovisku Caorle poblíž Benátek s širokými písčitými plážemi, historickým centrem, pestrou paletou sportovních a rekreačních zařízení a pulsujícím nočním životem. Hosté mohou využívat hotelové služby hotelu Marina Palace včetně fitness centra, wellness centra, baru a moderní restaurace.

Ubytování

Villa Delpha leží v zahradě hotelu Palace Marina jen několik metrů od moře. Nabízí jednoduché a cenově dostupné ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou, satelitní televizí, WIFI a klimatizací.

Gastronomie

V ceně zájezdu není zahrnutá strava. Hosté mají možnost si připlatit pobyt se snídaní nebo polopenzí (bez nápojů) v restauraci hotelu Marina Palace na prvním patře. V hotelu Marina je dále restaurace a la carte, kavárna a dva bary .

Wellness centrum

Součástí hotelu Marina je wellness centrum, který lze využívat za poplatek. Najdete zde vnitřní bazén s vodopádem a hydromasáží, tureckou lázeň, saunu a sprchu s chromoterapií. Wellness centrum je v provozu denně od 14:00 do 19:00 hodin.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku mohou využívat mají k dispozici fitness centrum (za poplatek), půjčovnu jízdních kol a možnost provozování vodních sportů.

Děti

Nejmladší hosté zde najdou miniklub, dětskou hernu a dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami. Tým specialistů denně připravuje pestrý animační program včetně dílniček, relaxačních aktivit, her a překvapení. Týdenní program najdete vyvěšeny v dětském koutku v přízemí hotelu. Miniklub je otevřen od 10:00 do 12:00 a odpoledne od 15:00 do 18:00. V hotelu najdete i pokoj speciálně upraven pro matky s kojenci, který je otevřen 24 hodin denně.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je v hotelu povolen za příplatek.

Pláž

Poblíž Villy Delfa se rozkládá soukromá písčitá pláž se slunečníky a lehátky. Již mnoho let je zdejším plážím udělována modrá vlajka za čistotu. Hosté s čtyřnohými miláčky mohou navštívit pláž Baubau

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na vyhrazeném parkovišti za hotelem.

Destinace

Caorle je velmi oblíbené přímořské letovisko 70 km severně od Benátek. Turisty láká svou bohatou tisíciletou historii a perfektně vypracovanou turistickou infrastrukturou. Díky širokým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře, pestré paletě sportovních a rekreačních aktivit, úzkým uličkám plným obchůdků a kaváren, pulsujícímu nočnímu životu, bohaté nabídce gastronomických zařízení i výbornému zázemí pro rodiny s dětmi je jedno z nejhezčích a nejoblíbenějších italských turistických středisek.