STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Magické Japonsko S Vůní Sakury A Česky Hovořícím Průvodcem

Japonsko, Japonsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Magické Japonsko S Vůní Sakury A Česky Hovořícím Průvodcem

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
MAGICKÉ JAPONSKO S VŮNÍ SAKURY S ČESKY HOVOŘÍCÍM PRŮVODCEM Od starověkých chrámů po futuristická města 10.04. - 22.04.2024 13 dní /10 nocí s odletem z Prahy Japonsko je jednou z nejstarších civilizací s rozmanitou historií, nádhernou přírodou a památkami. Nabízí fascinující zážitky, které nenajdete v žádné jiné části světa. Kultura tohoto císařství spojuje východní tradice a západní moderní pojetí světa. Samurajské meče, gejši, starověké chrámy a svatyně, ohromující hora Fuji, bambusový háj, vynikající japonská kuchyně, laskaví a přívětiví lidé. Poznejte rituální tradice a zvyky, které pro nás mají tajuplný nádech a které na vás dýchnou na každém kroku.
Vybavení
ZÁJEZD ZAHRNUJE: zpáteční letenku Praha - Tokio//Osaka vč. odbaveného zavazadla 10x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v 4* hotelech v Tokiu, Hakone, Kjótu a v Osace (Tokio - 4 noci, Hakone - 2 noci, Kjóto - 3 noci, Osaka - 1 noc), 9x oběd během zájezdu, 7x večeře během zájezdu, soukromé transfery podle programu vč. veřejné dopravy (vlakem shinkansen), prohlídky a vstupy dle programu asistenci místní CK, službu česky mluvící průvodkyně po celou dobu zájezdu, asistenci místního, anglicky hovořícího, průvodce ZÁJEZD NEZAHRNUJE: cestovní pojištění - informace v CK, stravování nad rámec programu, nápoje během jídel, individuální výdaje.