STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Adventní Budapešť a lázně Szechényi

Maďarsko, Maďarsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Adventní Budapešť a lázně Szechényi

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Rychlý přehled
3denní zájezd s denními přejezdy
strucna_trasa
Bratislava; Budapešt; Széchenyi; Géllert;
1. den
Z Prahy odjezd v 1:00. Přejezd do Maďarska. Po ranním příjezdu do Budapešti bude naší zastávkou vrch Gellert s Citadelou a sochou Svobody. Především je ale odtud nádherný výhled na Budapešť a Dunaj. Další zastávkou bude Hradní vrch, projdete se kolem chrámu Sv. Matyáše a v přilehlých hradních uličkách, z vyhlídky uvidíte slavnou Rybářskou baštu i Országház - monumentální budovu maďarského parlamentu. Z Hradního vrchu pak sejdeme k Dunaji a přejdeme po symbolu města řetězovém Széchenyiho mostě k bazilice sv. Štěpána, před kterou se konají tradiční adventní trhy. Následovat bude procházka po centrální budapešťské ulici s největšími adventními trhy a kulturním programem na slavné Váci Utca s mnoha stánky s vynikajícími maďarskými pochoutkami a originálními výrobky. Je zde také možnost nákupů. První den zakončíme večerní plavbou po Dunaji s dechberoucím osvětlením historických budov a s jedinečnými výhledy na Parlament a Hradní vrch. Poté bude odjezd na hotel/penzion.
2. den
Snídaně. Druhý den je určen k návštěvě lázní. Doporučujeme cestu do jedněch z nejkrásnějších termálních lázní Evropy - secesních lázní Széchényi. Tam se vydáme hned po snídani k celodennímu relaxu. Individuálně je možná návštěva lázní na druhém břehu Dunaje, ZOO, synagogy nebo galerií a muzeí. Odjezd z Budapešti bude v 16:00 hodin, návrat do Prahy bude okolo půlnoci.
Cena zahrnuje
1 noc v hotelu/penzionu se snídaní, dopravu autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, vstupy (lázně, plavba lodí, metro, historické památky), pobytová taxa cca 2 EUR/osoba.
Minimální výměna na vstupy
10000 HUF, 20 EUR.