STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Termál Apartmanhouse

Maďarsko, Maďarsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Termál Apartmanhouse

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Poloha

Kehidakustány leží v půvabné oblasti u Keszthely, v údolí řeky Zala, vzdálené od Balatonu jen 18 km. Obec ukrytá v mírně zvlněném údolí Zala je ideální pro odpočinek a rekreaci. Milovníci koupání v lázních Kehida najdou termální lázně s léčivou vodou, zastřešené zážitkové bazény a bazény pod širým nebem, bazén s umělým vlnobitím, brouzdaliště pro děti, bar u bazénu, perličkový ostrov, oázu saun, bar s nabídkou salátů. Je zde 94 m dlouhý tobogán, který okouzlí zvukovými a světelnými efekty.

Ubytovaní

apartmánové domy se nacházejí v zážitkové vesnici Holiday Village v těsné blízkosti lázeňského a termálního komplexu (100-200 m). Ve všech apartmánech je vybavená kuchyň s jídelním koutem (lednička, mikrovlnná trouba, nádobí, talíře, příbory,sklenice), 2 ložnice, TV, WC, koupelna. Na terase je stůl a židle pro posezení. Apartmánový dům pro 4 - 6 osob: 1x ložnice s manželský lůžkem pro 2 osoby, šatník, 1x ložnice - oddělená lůžka, šatník, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a rohovou sedačkou.

Stravování

vlastní, lze ddokoupit snídaně i večeře na místě.

Vybavení

restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, samoobslužná restaurace ,kavárna, cukrárny stánkyobčerstvením. Služby: zahrada, bar, fitness, ping-pong, masáže, venkovní bazén se sluneční terasou, parkoviště. Na požádání lze doplnit bezplatně další postýlku, pult na přebalování, dětskou vaničku, dětskou lahev, židličku, nočník, chůvičku, slunečník, dětský kočárek. Pro nejmenší jsou zde různé aktivity - hry.

Wellness:

venkovní a vnitřní bazény - 13 bazénů s 2 600 m2 vodní plochy, tobogán 94 m s hudebními a světelnými efekty, fitness včetně Kehida Fit programu, termální bazény 36-380 C, vířivka, divoká řeka a další atrakce. K dispozici v ceně: finská sauna, aromatická kabina, parní lázeň, vířivka, Kneippův chodník, stolní tenis, kola, Wi-Fi, mini klub, aqua fitness, fitness pro podporu srdeční činnosti, zážitková sauna s ledem, medem, solí a čokoládou. Mateřská školka pro děti a různé vybavení i pro větší děti. Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Sirnatá, kvalifikovaná voda, která neobsahuje radon, je ideální pro léčení onemocnění pohybového ústrojí, nervového systému a gynekologických potíží.

Cena zahrnuje

ubytování na 5/8 dní, 4/7 noci denní vstupy do termálních lázní, vstupy do rodinných lázní, používání saun (finská, aromatická kabina, parní lázeň, vířivka, Kneippův chodník, stolní tenis, kola, Wi-Fi, mini klub, aqua fitness, fitness pro podporu srdeční činnosti, zážitková sauna s ledem, medem, solí a čokoládou. Župany, lázeňské osušky, připojení na internet, parkování.

Cena nezahrnuje

touristickou taxu: cca 1.10 €/osoba/noc - platba na místě. Možnost zakoupení snídaní a večeří - na místě.