STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wellness Hotel Aphrodite: Akční pobyt ve všední dny

Maďarsko, Maďarsko, Balaton, Balaton , Zalakaros

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wellness Hotel Aphrodite: Akční pobyt ve všední dny

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Wellness Hotel Aphrodite: Akční pobyt ve všední dny 4 noci
Informace Akce - Jedna noc zdarma

Akce 4=3 - Při rezervaci pobytu na 4 noci s nástupem v neděli nebo v pondělí nabízíme jednu noc zdarma.

Akce 7=6 - Při rezervaci pobytu na 7 nocí nabízíme jednu noc zdarma

Akce platí na pobyty v termínu od 3.1.-27.12.

Akce - Sleva za včasný nákup

Při rezervaci pobytu do 31.3. nabízíme akční slevu First Minute ve výši 10%.

Příplatky

Dítě do 12 let

ZDARMA

Příplatek za polopenzi

190,--

za dospělou osobu a noc

95,--

za dítě od 12 do 18 let a noc

Minimální délka pobytu

V období letních prázdnin a svátků (6.4.-10.4.,28.4.-1.5., 26.5.-28.5., 1.7.-31.8., 21.10.-1.11 a 24.12.-2.1.) je minimální délka pobytu 4 noci.

Wellness Hotel Aphrodite

Rodinný Wellness Hotel Aphrodite **** leží v samém srdci lázeňského městečka Zalakaros, jen 90 metrů od vstupu do vyhledávaných zážitkových termálních lázní Granite Spa. Nabízí moderní wellness centrum, velmi komfortní ubytování, výbornou kuchyni využívající pouze bio produkty z vlastní farmy a skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 34 pokojích s prostorným balkonem a krásným výhledem na lázně nebo na městečko Zalakaros. V hotelu najdete 4 druhy pokojů - dvoulůžkový pokoj Superior, rodinný pokoj Superior, apartmán s kruhovou postelí a vířivkou a luxusní prezidentský apartmán. Ke standardní výbavě patří klimatizace, koupelna, televize s plochou obrazovkou, trezor, telefon, minibar a WIFI. Ve většina pokojů je možnost přistavit přistýlku. Nejmladší hosté mají k dispozici stoličky, vaničky a dětské postýlky. Zájemci si mohou zapůjčit ohřívač jídel nebo varnou konvici. Hotel je bezbariérový a přizpůsobený osobám s tělesným postižením

Gastronomie

Výborné maďarské i mezinárodní speciality připravené pouze z čerstvých surovin můžete vychutnávat v hotelové restauraci. Většina surovin pochází z hotelové farmy Garabonciás vzdálené 3 km od hotelu. Během snídaně si proto můžete vychutnat domácí sýry, jogurty, šunku, uzené klobásky nebo domácí vajíčka.

Wellness centrum

Součástí hotelové nabídky je wellness centrum otevřené denně od 8:00 do 21:00. Zájemci mohou využít i možnost nočního koupání od 21:00 do 24:00 (za poplatek). Najdete zde tři venkovní bazény a jeden vnitřní bazén, vířivku a saunový svět. Voda, kterou se plní termální bazén má stejné složení jako v sousedních termálních lázních. Má teplotu kolem 36 °C a obsahuje 500 mg /l chloridu sodného (tento bazén nedoporučujeme dětem). Od jara do podzimu hosté mohou využívat venkovní bazén s ohřívanou vodou. Dětem je v letních měsících k dispozici venkovní bazén a hřiště. Milovníci relaxace mohou navštívit místní saunový svět s finskou a infračervenou saunou, parní kabinou, byzantskou parní lázní a ochlazovacím bazénem nebo vyzkoušet jednu ze 43 různých relaxačních procedur. Hosté si mohou zdarma zapůjčit župan.

Lázně a akvapark

Poblíž hotelu se nachází rozsáhlý vodní komplex skládající se z léčebné části, saunového světa, akvaparku a zážitkových lázní. V léčebných lázních s celoročním provozem se nacházejí dva bazény s léčivou termální vodou (vhodné pro dospělé osoby), termální plavecký bazén a relaxační zóna. V zážitkové části s celoročním provozem najdete vnitřní a venkovní bazény s vodními atrakcemi, zážitkový termální bazén propojený s venkovní částí, tobogán se světelnými a zvukovými efekty, vnitřní dětské bazény se skluzavkami, můstky, lanovým parkem, solným pískovištěm, vodními děly a relaxační zónou. Nabídka je doplněna o rodinnou saunu vhodnou pro děti, rodinnou restauraci, dětský koutek a animační program. V letní sezoně od května do září hosté mohou využívat venkovní akvapark s parkovou úpravou o rozloze téměř 12 ha. Těšit se můžete na toboganovou věž s adrenalinovými skluzavkami a tobogány různých délek a sklonů, rodinný bazén s pirátským ostrovem, bazén s vlnobitím, termální bazén, venkovní vodní dětský ráj s menšími skluzavkami a vodním hřištěm a pestrou nabídku restaurací, stánků s rychlým občerstvením a bufetů.

Milovníci wellness zde najdou několik druhů saun, wellness procedury včetně aroma masáží a tělových ošetření a kosmetický salon. Nechybí ani fitness centrum.

Mapka lázní

Zvířata

Pobyt se zvířetem je v hotelu možný za příplatek 20 Eur / noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat před hotelem nebo v hotelové garáži za poplatek

Destinace

Lázně Zalakaros, ležící 30 km od Balatonu, patří mezi jedny z nejmladších lázní ve střední Evropě. Termální prameny zde byly objeveny náhodou při hledání ložisek ropy. Obsahují jód, bróm a velmi vysoký podíl fluoru. Pomáhají při léčbě pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, využívají se pro rehabilitace a jsou účinné při léčení chronických gynekologických potíží. Lázně v Zalakaros nejsou jen léčebnými lázněmi, ale také vyhledávaným místem pro rodinnou dovolenou ve kterékmkoliv ročním období. Nachází se zde velmi prostorný vnitřní a venkovní akvapark s tobogánovou věží, zážitkovými bazény, venkovním koupalištěm, wellness centrem a dětským světem. V okolí za návštěvu určitě stojí ptačí rezervace Zimány, Zalavár se zříceninami staroslovanského hradiště nebo nedaleký Balaton.