STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Martinique + Dominica + Guadeloupe

Martinik, Martinik

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Martinique + Dominica + Guadeloupe

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Martinik, Dominika, Guadeloupe
Poloha
Ostrov Martinik (Martinique) je malým kouskem Francie v karibském tropickém ráji. Nosí se tu francouzská móda, v pekařství si ostrované i turisté kupují k snídani křupavou bagetu nebo sladký croissant. Nicméně hudba znějící z barů, nočních klubů či prostě na ulicích každému připomene, že ostrov má vlastní kulturu vycházející z místních tradic a prostředí. Hlavní město Fort-de-France je moderní město s půvabnou atmosférou a na ostrově je mnohem více měst a obcí než bývá v Karibiku obvyklé. Téměř třetinu ostrova pokrývají lesy a další část pole s ananasovníky, banánovníky a cukrovou třtinou. Přes velký rozvoj cestovního ruchu a neustávající příliv turistů se zde najdou i tiché rybářské vesnice, nedotčené panenské pláže a v horách množství turistických tras.

Dominika je nádherný a turistikou prakticky nepoznamenaný ostrov. Dominika je ideálním místem pro dobrodruhy, potápěče a lidi milující divokou přírodu. Vysoká pohoří porostlá neprostupným zeleným pralesem, strmé útesy, tak to je Dominika, jeden z mála karibských ostrovů, který se od dob Kryštofa Kolumba prakticky nezměnil. Celý ostrov je zelený díky každodenním krátkým dešťům. Deštné pralesy jsou nedotčené. Pro pěší turistiku je ostrov doslova rájem, naopak není místem pro milovníky lenošení a koupání. Ostrov Dominika leží v Karibském moři mezi Martinikem a Guadeloupe. Většina turistů ji, k velké nevůli domorodců, často zaměňuje za Dominikánskou republikou. Tento takřka panenský ostrov je téměř celý hornatý, i když relativně malý a také velmi chudý. Dominika měří od severu k jihu necelých 50 km a od východu na západ 25 km a rozkládá se na ploše 750 km2. Její nejvyšší horou a současně nejvyšší horou celých Malých Antil je Morne Diablotin (1447 metrů).


Ostrov Guadeloupe tvarem připomíná rozevřená křídla motýla: v západní části hornatý a členitý Basse-Terre a ve východní Grande-Terre menší, s rovinatým terénem. Mezi těmito částmi poloostrova je úzká mořská úžina s mangrovy Riviére Salée (Slaná řeka), přes kterou vedou dva mosty. Je s podivem, že ačkoli jsou obě části ostrova tak blízko u sebe, každý je zcela jiný. Basse-Terre, s aktivní sopkou v centrálním pohoří, je spíše pro vyznavače aktivnější dovolené, pro nadšené turisty je tato část s kopci porostlými tropickým pralesem jako stvořená. Grande-Terre je na jižním pobřeží s mnoha hotelovými resorty spíše pro méně aktivní návštěvníky. Ve zbytku najdete zemědělské vesničky, do kterých noha evropského návštěvníka nevkročila.  

Ubytování
3 noci v hotelu Carayou nebo Diamant les Bains na ostrově Martinik
5 nocí v hotelu Fort Young na ostrově Dominika
4 noci v hotelu Magogany nebo Fort Royal na ostrově Guadeloupe

možné spočítat i hotely vyšší kategorie
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Přelet mezi ostrovy
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.