STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Francie, Španělsko, Portugalsko, Brazílie z Marseille na lodi Costa Diadema

Plavby, Transoceánská plavba

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Francie, Španělsko, Portugalsko, Brazílie z Marseille na lodi Costa Diadema

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Trasa plavby
Francie, Španělsko, Portugalsko, Brazílie
Popis lodě

Costa Diadema je synonymem relaxace a zábavy. Pokud jste vždy toužili po plavbě lodí, neváhejte a nechte se vtáhnout okouzlujícím prostředím a atmosférou, která se snoubí v příjemné harmonii. Naleznete tu nepřeberné množství aktivit, fantastické pokrmy a krásný lázeňský areál Solemio Spa, který osvěží a omladí tělo i duši. Na palubě Vás čekají bary, gurmánské restaurace, fitness, divadelní show, hry a mnoho dalších aktivit. Pokud cestujete s dětmi nenechte si ujít celou palubu věnovanou dětem s hradem a pirátskou galeonou. Naopak na terase 5. paluby si můžete užívat procházky a nebo si vychutnat koktejl při západu slunce. A večer po divadelní show můžete vyrazit třeba na taneční parket diskotéky.

Výrobní cena Costa Diadema byla přibližně 550 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 132.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 37,2Počet palub pro pasažéry: 15Celkový počet kabin: 1.862Maximální počet pasažérů: 49473 bazény, z toho 1 s zatahovací střechou, 8 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Fiorentino Restaurant, Adularia Restaurant, Corona Blu Restaurant, Pizzeria Pummid´Oro, Club Diadema, Tavola Teppanyaki Restaurant, Samsara Restaurant pro hosty lázeňského relaxačního centra Bary a kluby - Birreria La Fiamma Pub, Grand Bar Orlov, Huit-Huit Wine Bar, Cigar Lounge, Bar Bollicine, Piano Bar, cukrárna nebo zmrzlinový bar a jiné Spa Solemio, kde naleznete thalassoterapii, saunu, parní lázně, solárium či služby kadeřníka, ošetření pleťovými maskami, depilaci, manikúru Fitness Centrum, multisportovní hřiště, venkovní běžecká dráha Aquapark, bazény a vířivky Divadlo Emerald, kde mohou návštěvníci každý večer shlédnout velkolepé představení, ať už muzikál, komediální show, akrobatické vystoupení, hry a mnoho dalšího 4D kino, kasino Golden Jubilee, diskotéka Pietra Di Luna, Country rock klub, herní areál s laser game a videohrami, simulátor Formule 1, knihovna Peppa Pig Area a Squok Club pro všechny věkové kategorie, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci. Nápoje pouze v bufetové restauraci: voda, káva, čaj u snídaně a u svačiny v odpoledních hodinách, u oběda a večeře voda. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Marseille, Francie, (připlutí: | odplutí: 18:00)2. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Cadiz, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)5. den,Lisabon, Portugalsko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)6. den,Relaxační den na moři7. den,Arrecife, Lanzarote (Kanárské ostrovy), Španělsko, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)8. den,Santa Cruz de Tenerife, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)9. den,Relaxační den na moři10. den,Relaxační den na moři11. den,Relaxační den na moři12. den,Relaxační den na moři13. den,Relaxační den na moři14. den,Fortaleza, Brazílie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 18:00)15. den,Relaxační den na moři16. den,Maceio, Brazílie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)17. den,Salvador, Brazílie, (připlutí: 12:00 | odplutí: 23:59)18. den,Ilheus, Brazílie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 20:00)19. den,Relaxační den na moři20. den,Relaxační den na moři21. den,Santos, Brazílie, (připlutí: 06:00 | odplutí: )