STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, Francie, Španělsko z Janova na lodi Costa Toscana

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, Francie, Španělsko z Janova na lodi Costa Toscana

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Trasa plavby
Itálie, Francie, Španělsko
Popis lodě

Costa Toscana rozšířila flotilu lodní společnosti Costa Cruises v prosinci 2021. Stejně jako Smeralda si Toscana zachovala nenapodobitelnou italskou pohostinnost, která je charakteristickým znakem Costa Cruises od samého počátku a poskytne svým hostům skvělé zážitky. Současně musíme vyzvednout, že obě lodě mají pohon na zkapalněný zemní plyn (LNG) kvůli podstatnému snížení emisí a jsou tak mnohem více šetrné k životnímu prostředí.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 186.364Délka lodě (v metrech): 337Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry: 19Celkový počet kabin: 2.663Maximální počet pasažérů: 6.7304
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Archipelago Restaurant, L´Argentario Restaurant, Le Anfore Restaurant, La Maremma Restaurant, Food LAB, L´Oliveto Restaurant, Bellavista Restaurant, Ferrari Spazio Bollicine Restaurant, Teppanyaki Restaurant, Squok Restaurant, Sushino at Costa, Pummid´Oro Pizzeria, Under the Stars Restaurant, La Sagra dei Sapori Buffet Restaurant, Kiki Poke Restaurant Bary - Heineken Star Club & Bistro, Aperol Spritz Bar, Campari Bar, Leondardo Grand Bar, Caffé Vergnano 1882, Il Mattino Bar, Infinity Bar, Granducato Bar, Nutella at Costa, zmrzlinárna Amarillo, Kartell Caffé, Orizzonte Bar a jiné Colosseo - atrium v "srdci lodi", které nabízí hudební, akrobatická či taneční představení a posezení v řadě tematických lounge barech Piazza del Campo - velké schodiště s nádherným výhledem, určené pro zábavu i párty Volare Skywalk - panoramatický chodník, který dosahuje nejvyššího bodu lodi ve výšce 65 metrů Poltrona Frau Arena - nabízí každou noc velkolepou show v podání tanečníků, akrobatů, komiků či zpěváků Spa a salon krásy Solemio - kde naleznete kosmetický salon, thalassoterapii, saunu, turecké lázně, nabídku masáží, možnost manikúry/pedikúry a také tělocvičnu Aquapark Splash, bazény a vířivky Multifunkční sportovní hřiště, outdoorová dráha pro jogging, posilovna Kasino Granducato, diskotéka Arcade Games Room - místo pro mladé ve věku od 12 do 17 let, kde se mohou společně zabavit prostřednictvím různých her a videoher Squok Club - klub pro děti od 3 do 11 let plný zábavných a podnětných aktivit Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci. Nápoje pouze v bufetové restauraci: voda, káva, čaj u snídaně a u svačiny v odpoledních hodinách, u oběda a večeře voda. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 14 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 13,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Pojištění zavazadel (není kryto dopravcem). U lodní společnosti je možné sjednat pojištění za 7,30€/osoba, zahrnující pojištění zavazadel pro případ poškození při manipulaci lodními zaměstnanci během nalodění a vylodění. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Janov, Itálie, (připlutí: | odplutí: 18:00)2. den,Marseille, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)3. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:30)4. den,Relaxační den na moři5. den,Cagliari, Itálie, (připlutí: 07:30 | odplutí: 16:30)6. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 19:00)7. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:30)8. den,Janov, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: )