STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, Řecko, Malta z Civitavecchia na lodi Norwegian Epic

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, Řecko, Malta z Civitavecchia na lodi Norwegian Epic

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Itálie, Řecko, Malta
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Epic je jedinou lodí své třídy ve službách Norwegian Cruise Line. Poprvé vyplula na moře v červnu 2010 ze Southhamptonu do New Yorku. Na její palubě se o vás bude starat 1724 členů posádky. Norwegian Epic nenabízí pouze umělce světové třídy, ale také různorodé druhy ubytování. Hostům jsou např. k dispozici studiové kajuty, lázeňské kajuty nebo luxusní apartmány The Haven.

Výrobní cena Norwegian Epic byla přibližně 1,2 mld. USD.

V listopadu 2020 prošla loď rozsáhlou rekonstrukcí - od renovovaných apartmá až po inovaci zážitkových aktivit, včetně restaurace The Haven a The Haven Courtyard Pool & Sundeck, můžete na moři nasávat opravdový luxus.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 155.873Délka lodě (v metrech): 329Šířka lodě (v metrech): 52Počet palub pro pasažéry: 19Celkový počet kabin: 2.050Maximální počet pasažérů: 4.1002 bazény, dětský bazén, 6 vířivek
Hodnocení lodě
4,5
Cena zahrnuje
Dárek: 1 výhoda Free at Sea V rámci programu " NCL Free at Sea" si můžete obohatit plavbu jednou z následujících výhod:Balíček stravování ve speciálních restauracích. Sleva na výlety rezervované před plavbou. Přístup k WiFi. Sleva na 3. a 4. osobu - platí pouze pro některé plavby.Podmínky programu Vám rádi zašleme.Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Santorini, Řecko, (připlutí: 13:00 | odplutí: 22:00)4. den,Pireus (Athény), Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:00)5. den,Mykonos, Řecko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 14:00)6. den,Korfu, Řecko, (připlutí: 12:00 | odplutí: 19:00)7. den,Valletta, Malta, (připlutí: 13:30 | odplutí: 22:00)8. den,Messina, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)9. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 06:30 | odplutí: 16:30)10. den,Livorno, Itálie, (připlutí: 09:00 | odplutí: 20:30)11. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 06:00 | odplutí: )

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.