STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Itálie, Španělsko, Francie z Marseille na lodi Costa Smeralda

Plavby, Středozemní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Itálie, Španělsko, Francie z Marseille na lodi Costa Smeralda

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Francie, Španělsko, Itálie
Popis lodě

Costa Smeralda je loď, která je symbolem krásy, stylu a italské pohostinnosti. Její spuštění na moře bylo v prosinci roku 2019. Prostory lodě byly vytvořeny odborníky, kteří čerpali inspiraci právě ze všech koutů krásné Itálie.

Co je nového na nejnovější vlajkové lodi: Koloseum, srdce Costa Smeralda, které se rozprostírá na třech palubách uprostřed lodi a je určeno k té nejlepší zábavě. Piazza di Spagna: velkolepé venkovní schodiště s výhledem na záď. Chodník "Volare", který dosahuje nejvyššího bodu na lodi ve výšce 65 metrů a Trastevere: náměstíčko ve středu lodi, které spojuje bary, obchody a zábavu na jednom místě.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 182.700Délka lodě (v metrech): 337Šířka lodě (v metrech): 42Počet palub pro pasažéry: 17Celkový počet kabin: 2612Maximální počet pasažérů: 6.554
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - La Colombina Grand Restaurant, Il Meneghino Grand Restaurant, Arlecchino, Il Rugantino Trattoria, Archipelago Restaurant (nabízející 3 různá menu světoznámých šéfkuchařů: Bruna Barbieriho, Hélène Darroze a Ángela Leóna), La sagra dei sapori Lido Market, Pummid´Oro Pizzeria, Ristorante Lab (kde si hosté mohou vyzkoušet své kulinářské dovednosti pod vedením zkušených kuchařů), Teppanyaki Restaurant, Tutti a Tavola Buffet Restaurant, Bellavista - Club Restaurant (určená pro privátní hosty), Panorama - Elite Restaurant (určená pro hosty ubytované v apartmánech) Bary - Bar Superba, Campari Bar, Laguna Bar, Il Cielo in una Stanza, Il Mattino, Quelli della Note, Mastroianni, Mito, Coffee Bar, Nutella at Costa a zmrzlinárny Amarillo Colosseo - atrium v "srdci lodi" rozléhající se na palubách 6, 7 a 8, které nabízí hudební, akrobatická či taneční představení a posezení v řadě tematických lounge barech Volare Skywalk - panoramatický chodník, který dosahuje nejvyššího bodu lodi ve výšce 65 metrů Piazza di Spagna - velké schodiště s nádherným výhledem a určené pro zábavu a párty Divadlo Sanremo, kde o hudbu, komediální vystoupení a jiné zábavné aktivity není nouze CODE museum - jedná se o vůbec první museum, oslavující italský design, vkus a vynalézavost na výletní lodi Spa Solemio se salonem krásy, kde naleznete kosmetický salon, thalassoterapii, saunu, turecké lázně, nabídku masáží, možnost manikúry/pedikúry a také tělocvičnu Multifunkční sportovní hřiště, posilovna Aquapark Smeralda, bazény a vířivky Kasino Laguna, knihovna, diskotéka La Sala Giochi - areál, kde se děti ve věku od 12 do 17 let mohou společně zabavit prostřednictvím různých her a videoher. Dětský Squok Club pro děti od 1 do 3 let, dětský bazének Internetová kavárna, nákupní centrum Ordinace lodního lékaře
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - snídaně, obědy a večeře v servírované či bufetové restauraci. Nápoje pouze v bufetové restauraci: voda, káva, čaj u snídaně a u svačiny v odpoledních hodinách, u oběda a večeře voda. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu a vhodného spojení zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuté v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Orientační nápojový lístek. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Stravu mimo loď. Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 15 let: 11€/osoba/noc, od 4 do 14,99 let včetně: 5,5€/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Marseille, Francie, (připlutí: | odplutí: 18:00)2. den,Barcelona, Španělsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Cagliari, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:30)5. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)6. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)7. den,Janov, Itálie, (připlutí: 08:30 | odplutí: 18:00)8. den,Marseille, Francie, (připlutí: 09:00 | odplutí: )

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.