STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kanada, USA - Východní pobřeží z Quebecu na lodi Norwegian Sky

Plavby, Atlantický oceán

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kanada, USA - Východní pobřeží z Quebecu na lodi Norwegian Sky

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Trasa plavby
Kanada, USA - Východní pobřeží
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sky poprvé vyplula na moře v roce 1999. Původně byla objednána pro společnost Costa Cruises jako Costa Olympia, nakonec ale byla dokončena v loděnici Lloyd Werft pro Norwegian Cruise Line jako Norwegian Sky. Loď prošla rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013 a následně i v roce 2022. Na její palubě vám bude k dispozici skoro 899 členů posádky.

Výrobní cena Norwegian Sky byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 77.104Délka lodě (v metrech): 258Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 13Celkový počet kabin: 1.001Maximální počet pasažérů: 2.0042 bazény, 1 dětský bazén, 5 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Crossings, Palace, Cagney's Steakhouse, La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Sushi Bar, Garden Café (rodinná menu s dětskými porcemi), The Great Outdoors, The Local Bar & Grill, Topsiders Bar and Grill Bary - Sugarcane Mojito Bar, Starbucks®, Champs Bar Divadlo Stardust - muzikálová vystoupení ve stylu Broadway Diskotéka Bliss Ultra Lounge a Spinnaker Lounge s tanečním prostorem Rock You Tonight - hudební rocková show vzdávající poctu ikonám jako Queen, The Who, Journey, Tina Turner a dalším Showdown - pěvecký souboj 4 talentovaných zpěváků, kdy diváci hlasují pro nejlepší výkony Behind The Scenes Tour - prohlídka plavebního zákulisí, kde si hosté mohou vyzkoušet různé pracovní činnosti posádky, mají přístup na můstek, do řídící místnosti a mnoho dalšího Kasino Sky, videoherna Butiky Internetová kavárna, knihovna 3 společenské místnosti 2 venkovní bazény, 5 vířivek Sportovní hřiště pro volejbal či basketbal, běžecká dráha Pulse fitness centrum - posilovna, lekce aerobiku, spinningu a dalšího cvičení Wellness centrum Mandara Spa & Salon - nabízí jedinečné tradiční i exotické lázeňské procedury čerpající z tradic a receptur omlazení z celého světa Dva golfové trenažéry Splash Academy - prostor pro děti od 3 do 12 let, s filmy, počítači, tvořivou dílnou a odpočinkovou zónou Areál pro dospívající Entourage s herními konzolemi, televizí, stolním hokejem a diskotékou Dětský bazén s klouzačkami, brouzdalištěm a dětskou vířivkou
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Quebec, Kanada, (připlutí: | odplutí: 17:00)2. den,La Baie (Saguenay), Kanada, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)3. den,Relaxační den na moři4. den,Charlottetown (Ostrov prince Edwarda), Kanada, (připlutí: 10:00 | odplutí: 17:00)5. den,Sydney (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 08:00 | odplutí: 16:00)6. den,Halifax (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)7. den,Portland (Maine), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 10:00 | odplutí: 20:00)8. den,Bar Harbor (Maine), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)9. den,Boston, USA - Východní pobřeží, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)10. den,Newport (Rhode Island), USA - Východní pobřeží, (připlutí: 12:00 | odplutí: 18:00)11. den,New York, USA - Východní pobřeží, (připlutí: 07:00 | odplutí: )