STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Kanada, USA z Quebecu na lodi Norwegian Gem

Plavby, Atlantický oceán

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Kanada, USA z Quebecu na lodi Norwegian Gem

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Kanada, USA
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Gem byla spuštěna na vodu 17. června 2006 a poprvé vyplula 1. října 2007 z německé loděnice Meyer Werft. Její sestrou je Norwegian Pearl. Na lodi vám bude k dispozici 1070 členů posádky.

Nabídka ubytování se pohybuje od prostorných a cenově dostupných kajut až po luxusní vícepokojová nebo romantická apartmá.

Výrobní cena Norwegian Gem byla přibližně 390 mil. USD.

V roce 2022 prošla loď rekonstrukcí.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 93.530Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 38Počet palub pro pasažéry: 11Celkový počet kabin: 1.191Maximální počet pasažérů: 2.3941 bazén, 1 bazén pro děti se skluzavkou, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - Cagney's Steakhouse, Grand Pacific, Magenta, La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Orchid Garden (asijská restaurace se Saké barem), Teppanyaki (japonská kuchyně), Sushi Bar, Moderno Churrascaria (brazilská kuchyně), Garden Café (s rodinnými menu), O'Sheehan's Bar & Grill, Bali Hai Bar & Grill (s atmosférou tropického Pacifiku), The Great Outdoors (bufetový bar), Topsiders Bar & Grill Bary - Magnum's Champagne & Wine Bar, Maltings Beer & Whiskey Bar (s velkým výběrem točeného piva), Starbucks®, Shakers Martini & Cocktail Bar, Atrium Bar, Bliss Ultra Lounge & Night Club, Corona Cigar Club, Sugarcane Mojito Bar, Spinnaker Lounge (bar s tanečním parketem a panoramatickým výhledem) Divadlo Stardust - show ve stylu Broadwaye a Vegas jako např. "Swing! The Musical": oslnivá přehlídka některých z nejlepších hudebních a tanečních stylů swingové éry jazzu (30. - 40. léta 20. století) a zároveň představení písní mnoha známých umělců jako Duke Ellington, William "Count" Basie či Benny Goodman Blazing Boots - oslnivá show spojující vizuální prvky, skvělé pěvecké výkony a originální choreografie, vzdávající poctu stylu pop country a představující písně od superstar daného žánru jako např. Shania Twain, Taylor Swift, Carrie Underwood, Luke Bryan, Florida Georgia Line a další Kasino Gem, karetní salónek, diskotéka, videoherna Umělecká galerie, butiky Konferenční centrum, fotogalerie, knihovna Kaple sloužící i jako společenská místnost Mandara Spa & Salon - nabízející širokou škálu lázeňských i kosmetických procedur pro omlazení těla i duše Spa Thermal Suite - využijte jedinečný zážitek prospěšný pro mysl i tělo v podobě thalasso terapie, relaxace na vyhřívaných mozaikových lehátkách nebo ve vířivce, parní lázni, detoxikujte se při saunování Pulse fitness centrum - nabízí kompletně vybavenou posilovnu i každodenní lekce aerobicu a jiného fitness cvičení Venkovní bazén Tahitian, 6 vířivek, dětský bazén s klouzačkami a brouzdalištěm Sportovní hřiště pro basketbal, volejbal nebo tenis, běžecká dráha Entourage Teen Club - s kinem, počítači a odpočinkovou zónou Splash Academy - zábavná zóna pro děti od 3 do 12 let, prostor pro aktivní hry, uměleckou či řemeslnou tvorbu a spoustu dalšího
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Dárek: 1 výhoda Free at Sea V rámci programu " NCL Free at Sea" si můžete obohatit plavbu jednou z následujících výhod:Balíček stravování ve speciálních restauracích. Sleva na výlety rezervované před plavbou. Přístup k WiFi. Sleva na 3. a 4. osobu - platí pouze pro některé plavby.Podmínky programu Vám rádi zašleme.Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Quebec, Kanada, (připlutí: | odplutí: 16:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Charlottetown (Ostrov prince Edwarda), Kanada, (připlutí: 13:00 | odplutí: 20:00)4. den,Sydney (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)5. den,Halifax (Nové Skotsko), Kanada, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)6. den,Portland (Maine), USA, (připlutí: 11:00 | odplutí: 20:00)7. den,Bar Harbor (Maine), USA, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)8. den,Boston, USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: )

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.