STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Norsko, Švédsko, Německo, Dánsko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Velká Británie z Osla na lodi Norwegian Dawn

Plavby, Baltické a Severní moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Norsko, Švédsko, Německo, Dánsko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Velká Británie z Osla na lodi Norwegian Dawn

Neoficiální popis ubytování

Trasa plavby
Norsko, Švédsko, Německo, Dánsko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Velká Británie
Popis lodě

Výletní loď Norwegian Dawn poprvé vyplula na moře v roce 2002 a byla slavnostně pokřtěna herečkou Kim Cattrall ze seriálu Sex ve městě. V roce 2011 prošla loď výraznou rekonstrukcí. Díky ní na palubě přibylo 50 kajut, brazilská steakhouse restaurace a došlo k celkové proměně veřejných prostor.

Výrobní cena Norwegian Dawn byla přibližně 400 mil. USD.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 92.250Délka lodě (v metrech): 294Šířka lodě (v metrech): 38Počet palub pro pasažéry: 14Celkový počet kabin: 1.169Maximální počet pasažérů: 2.3402 bazény, 1 bazén pro děti, 6 vířivek
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace - O'Sheehan's Bar & Grill (restaurace v irském stylu), Aqua, Bamboo-A Taste of Asia (asijská kuchyně), Garden Café (s rodinnými menu obsahující i dětské porce), Venetian (restaurace s výhledem na oceán), Los Lobos Cantina (mexická kuchyně), Moderno Churrascaria (brazilská kuchyně), Sushi Bar, Cagney's Steakhouse (americký steakhouse nabízející Certified Angus Beef®), La Cucina (italská kuchyně), Le Bistro (francouzská kuchyně), Teppanyaki (japonská kuchyně) Bary - Atrium Café & Bar, Bimini Bar & Grill, Gatsby's Champagne Bar, Juice Bar, Sake Bar, Sugarcane Mojito Bar, The Cellars Wine Bar, Topsiders Bar & Grill, Havana Club Cigar Bar (svět prémiových doutníků a koňaků) Show "Elements" - úžasnoá hudební a taneční podívaná, inspirovaná 4 přírodními živly - země, vzduch, voda a oheň Soul Rockin' Nights - párty oslavující jemnost soulu až po syrovou sílu rock'n'rollu, která Vás unese zpět do 80. let Divadlo Stardust Diskotéka Bliss Ultra Lounge Kasino Dawn Obchodní centrum Galleria Shops Galerie Park West - působivá umělecká galerie nabízející vše od klasiky po současné umění Internetová kavárna - lze využít i jako lektorské a školicí centrum Konferenční centrum, knihovna Bazén Oasis lemovaný bary, vnitřní bazén Lap Pool (nejdelší krytý bazén na výletní lodi), 6 vířivek Sportovní hřiště (možnost si zahrát basketbal nebo volejbal), běžecká a pěší dráha Fitness centrum Salon a lázně Mandara - nabízející speciální procedury, např. suchá sauna, pára, masáže horkými kameny, švédské a balijské masáže, salon krásy, holičství Video Zone Arcade - svět videoher a virtuální reality Entourage Teen Club, který se večer mění v diskotéku Splash Academy - program pro děti od 3 do 12 let, nabízející kreativní hry, sportovní aktivity a tematické party, stejně jako skupinové hlídání dětí Bazén T-Rex s brouzdalištěm a skluzavkami
Hodnocení lodě
4
Cena zahrnuje
Plavba: Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování. Strava na palubě: Plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování. Nápoje: čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci. Zábava na palubě: Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. Pojištění proti úpadku Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. Služby českého průvodce či delegáta Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc. Stravu mimo loď. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.
Program plavby
1. den,Oslo, Norsko, (připlutí: | odplutí: 19:00)2. den,Göteborg, Švédsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 15:00)3. den,Warnemünde, Německo, (připlutí: 07:00 | odplutí: 21:00)4. den,Kodaň, Dánsko, (připlutí: 11:00 | odplutí: 21:00)5. den,Relaxační den na moři6. den,Hamburk, Německo, (připlutí: 08:00 | odplutí: )7. den,Hamburk, Německo, (připlutí: | odplutí: 13:00)8. den,Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 19:00)9. den,Zeebrugge (Bruggy), Belgie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)10. den,Le Havre, Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 21:30)11. den,Southampton, Velká Británie, (připlutí: 05:00 | odplutí: )

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.