STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hitlerovo Orlí hnízdo

Německo, Ostatní

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hitlerovo Orlí hnízdo

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Hitlerovo Orlí hnízdo

Kehltsteinhaus neboli Orlí hnízdo je jméno pro horskou chatu Adolfa Hitlera a jeho nejbližší spolupracovníky. Hitlerovo Orlí hnízdo se nachází v Bavorských Alpách blízko města Berchtesgaden. Orlí hnízdo je postavené na vrcholu hory Kehlstein ve výšce 1834 m n. m. Z vrcholu hory Kehlstein je jeden z nejkrásnějších a nejlepších výhledů do širého okolí. Orlí hnízdo nebyla jenom Hitlerova chata, ale jednalo se o komplex budov spojených podzemními chodbami, které vznikly na místě horské vesnice Obersalzberg.
Odpoledne se pak pojedeme podívat k jezeru Königssee. Jedná se o nejhlubší jezero v Německu. Vzniklo díky ledovcové činnosti a je obklopené nádhernými strmými srázy. Na západním břehu jezera se pak nachází poutní kostel sv. Bartoleměje.

Jak probíhá cesta autobusem:

Autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná brzy ráno. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

během našeho výletu se nejdříve pojedeme podívat na Orlí hnízdo, kde budeme mít i chvíli volného času na vychutnání si jednoho z nejhezčích výhledů v Bavorských Alpách. Poté se společně přesuneme k jezeru Königssee a zájemci mohou absolvovat plavbu ke kostelu sv. Bartoloměje. Předpokladaný čas odjezdu zpět je okolo 17:30 - 18.00 hodin.

Kladné stránky

oblíbený výlet
prohlídka horské chaty
možnost plavby po jezeře Königsee

Názory klientů

"Kromě pěkného zážitku ze zájezdu, bych ráda touto cestou chtěla poděkovat především naší průvodkyni Livii Čiderové, která byla velmi vstřícná a ochotná. Poprvé co jezdím na poznávací zájezdy jsem byla v naprosté spokojenosti bez stresů.
Zuzana Dopitová"